Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy tök gyökér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tök gyökér vagyok az ismerkedéshez, mégis itt osztom az észt? F31

Figyelt kérdés

Másoknak bejön, amit mondok nekik, én mégis béna vagyok ismerkedésben.

Pedig még csak rosszul sem nézek ki (sokak szerint jóképű vagyok). Buta sem vagyok.

Csak elég introvertált a személyiségem. Ez akkora probléma lehet?


Én ezen nem akarok változtatni és nem is tudok. Jártam pszichologushoz is régebben, mert semmi önbecsülésem nem volt kb emiatt. A pszichológus is azt javasolta, hogy ne probáljak más személyiségű embert eljátszani, mert nem leszek boldog. Szóval megtanultam magamat elfogadni ilyennek.


Ezzel nincs is semmi gondom, vannak barátaim stb. De az ismerkedés nem alakul jól, pedig amiket másoknak mondok nekik pedig be szokott jönni,majdnem mindig.


Általában odáig szoktam jutni, hogy 1-2 találkozás, maximum csók. Aztán rendszerint messengeren beszélgetnek velem.

Ezt azért nem értem, mert állitolag ők is jól érzik magukat velem (legalábbis ezt mondják és így is tűnik, pl sokat mosolyognak, érdeklödnek stb) Nem tudom akkor miért akad el mindig a dolog.


Már az is megfordult a fejemben, hogy barátzónába kerülök. Volt akinek mondtam, hogy ezt nem akarom és mondta, hogy szó sincs róla, valahogy mégis mindig úgy érzem, hogy úgy kell erőltetem, hogy egyáltalán találkozzon velem.


2019. nov. 30. 09:02
 1/2 Andi80018 ***** válasza:
Lehet, hogy csak te érzed, hogy erős a kisugárzásod, de mégsem. Vagy, nem passzoltak eddig a nők személyisége a tiédhez, nem tudott egyik sem úgy rád hangolódni. Esetleg nem voltál ezeknek a nőknek izgalmas, ami fenntarthatta volna az érdeklődésüket. Nem tudom, mi lehet még az ok, de kb ezek.
2019. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nok mind ilyenek, eroltetni kell h randizzanak, talalkozzanak. Tapasztalat, hogy 10 per 9 ilyen.
2019. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!