Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyák. Maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyák. Maradnátok csak azért egyedül?

Figyelt kérdés

Van egy kicsi gyermekem és sajnos szétmentem az apjával.

Most párkeresés előtt állok, de félek, hogyha nem működik 2-3-4 évente vigyek haza mindig más pasit?

Jobb akkor inkább egyedül.


2019. nov. 29. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Azért annyit nem ér a dolog, hogy egyedül szenvedj. Bár gyerekkel tény, sokkal de sokkal nehezebb lesz párt találnod.

Bár én már most gondolkodom rajta, hogy lehet bele kellene törődnöm, hogy nekem csak ilyen nők maradnak. Ami talán nem is lenne baj, csak szeressen,

2019. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

#1 csaknilyen maradék mint a kérdező? kedves :Dd


amúgy kérdező, nem hiszem, hogy azzal jó emberképet adsz át a gyereknek, hogy bezárkózól és nem mersz kockázatot vállalni, kapcsolatokat kialakítani. és a példából tanul.


és egy klassz néhány éves kapcsolat nemmkis dolog, ne becsüld le.


és kommunikálhatod a gyereknek mi van. legalább lesz valós képe az életről, hogy ilyenek az érzelmi dolgok. esünk kelünk.

2019. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Jobb akkor inkább egyedül."

Volt olyan időszakom, mikor jobb volt egyedül, de voltak a gyerekem apja után rövidebb kapcsolataim, mielőtt lett olyan, akivel összeköltöztem. A többivel nyilván nem, és a gyerekemet is csak futólag látták.

2019. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mikor szétmentük az apjával, rá fél évre jött egy uj kapcsolat,az tartott egy évig, mert nem egyeztek a jövőbeli terveink.

Aztán rá fél évre jött egy másik. Ennek már 2 éve, jegyesek vagyunk. Juniusban lesz az esküvő.

Mellette megtaláltam azt ,amit mindig is kerestem a férfiban, az igazi társat!

Ne add fel, nem kell egyedül lenned, ez butaság, csak jol válogasd meg,kit mutatsz be a gyereknek.

NEM JÓ EGYEDÜL!

2019. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Közhely, de igazából ezt te érzed... Nem fogsz tudni úgy dönteni/cselekedni, hogy azzal megerőszakold magad.

Az én válaszom a kérdésedre igen, mert valahogy minden porcikám tiltakozik a gondolat ellen, hogy "átjáróházat" csináljak a kislányom gyerekkorából. Nem jó érzés persze megszűnni mint nő, és kapcsolat nélkül élni tovább, de ez van. Már nem csak magamért felelek, és a nyugalom, a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás az én szememben fontosabb. Ne forduljon fel újra és újra szerencsétlen élete x évente. De - visszautalva a kezdő gondolatomra - nekem ez belülről jön, független mások véleményétől, illetve attól, hogy pszichésen egészségesnek, helyesnek minősül-e ez így vagy sem.

2019. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mennyire kicsi az a gyerek?


Én személyesen azt tapasztalom, hogy könnyebben talál egy nő gyereket ha az még nem tini, vagy idősebb, de már túl van a pelenkás időszakon.

2019. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Erdekes dolog ez.Atjarohaz. Felettes én,társadalmi elvaras miatt fisszafojtani igenyeket durva csak h abgyerek előtt jo mintak legyetek... Martiranya minta,aki csak megy a kotelessege utan...pf

Az is igaz h a gyereknek sem komfortos ha az anyja1szenvedeseit vegig nézi a.pasikkal,de akkor legalabb abba nő fel h való világ.

Valahol az egyensulyt kéne megtalálni az ilyen anyakna k. Gyereknek azt kéne erezni h ferfiak ha jonnek mennek is az pozíciója az anyjanal stabil,es szeretete nem csorbul ha ott egy ficko. Viszont azt is meg kell tanulnia h alkalmazkodnia kell az anyja igenyehez,meg at uj ficko igenyehez h vannak órak amikor nem.ő van a kozeppontban es nincs kinyvla a sgge!

2019. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én más nézőpontokat is felvetnék.


A gyerek lehet, hogy megkedveli az anyja új párját, ragaszkodni, kötődni fog hozzá. Utána már neki is "fáj" egy-egy komolyabb konfliktus, pláne egy szakítás.

Én baráti körben néztem végig egy ilyet, 9 éves volt a gyerek, és együttélésig még nem jutott el a dolog, csak sok közös programig, együtt töltött időig (a férfi szüleivel, testvéréékkel is). Így is volt szenvedés... Nyilván az élet megy tovább, csak nem mindegy, hogy hogyan, hogy mekkora és milyen nyomot hagyott ez, és még hány ilyet, illetve ennél komolyabbat kell megélnie a gyereknek.


Az anya szenvedései vonal sem egyszerűsíthető le ennyire szerintem, hogy hát ez és ilyen a való világ... Ha anya feszült és lehangolt, kicsit talán szét is csúszott, akkor nem tud olyan jól funkcionálni, még ha ez átmeneti is. Túléli a gyerek ezt is, persze, mint oly sok mást is. De ha nem muszáj...?

2019. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, igazad van, így van. A gyerek is úgy éli meg az anyja szakítását, hogy őt megint elhagyták. (az apja elvált, a Géza lelépett stb). Jobb ha a gyerek nem találkozik a kapcsolatoddal, már ha képes vagy laza kapcsolatra. Ahhoz nagy szerencse kell, hogy olyan férfit találj, akivel minden klappol és együtt is maradtok.
2019. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem értek egyet! Gyereknek meg kell tanulni h az eletben minden valtozik es nem szomorkodni h vmi elmult hanem örülni h volt. A veszeteseget is meg kell tudnia élni a gyereknek! Kapás es a veszteseg ugyanugy az élet része.

Ha ellfogadja h a bacsitol sok oromet kapott akkor azt is megvkell tanulnia h ennek egyszer vege lesz es jön valami uj.


Nem.megoldas bezarkozni a vilag elől burokba. Megint ez a nagy megkimeles.


A másik meg az h ezek a nagy erenycsosz nők mikor oregszenek akkor dobbennek majd ra h mennyi szexet meg egyébb jo dolgokat kihagytak az eletukbol mert jatszottak a martir anyát. De akkor már késő lesz.

2019. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!