Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ember, aki sokat csalódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember, aki sokat csalódott rossz kapcsolatokban, vajon képes érzelmeket táplálni egy olyan társ iránt is, aki pont az ellenkezője az eddigi tapasztalatainak?

Figyelt kérdés
van esetleg itt olyan ember, aki sok csalódás után egy teljesen más típusú ember mellett talált boldogságra?

2019. dec. 2. 08:20
 1/3 A kérdező kommentje:
mindig azt érzem, hogy több kell, más kell, és azok is ezt érezhetik szerintem, akik dobnak
2019. dec. 2. 08:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lett jobb.

A sok drogos, bünözö(szàmomra izgalmas laza bulis happy életvitelü) exem utan megtanultam, hogy a rendes becsületes celtudatos sracok sem különbek parkapcsolatban egyàltalàn.

A barmok minden körülmenyek között azok, mindegy a hàttér. Nem azon mulik.


De kérdesre igen, bele tudtam olyanba is szeretni aki nem kemény vagy alfahim rosszfiu, hanem a tisztesseges rendes unalmas élet megtestesitöje (dolgozunk fözünk gyüjtögetünk okosak ügyesek cukik vagyunk). De összessegeben semmivel nem jobbak.


Az egyik rendes exem ki is akadt azon hogy a drogos exem még többre is ertekelem nala. (A drogos exem speciel a tenyerén hordozott engem, udvarolt bokolt, a rendes exem meg folyamat alazott olyanokkal hogy ne higyjem mar azt hogy en vagyok a legszebb nö(de annak aki szeret annak nem a legszebbnek kene hogy tartson amugy?)csak tiport a földbe mindig.


Nem tipuson fog az mulni hogy ki tud megfogni vagy megtartani téged.


Valami màson.

2019. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán.
2019. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!