Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire rossz ember lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz ember lennék hogy 21 évesen sem volt még egy kapcsolatom sem?

Figyelt kérdés

Másnak ennyi idősen már évek óta tartó kapcsolata van nekem meg még 1 randim sem vot:(

Mi csinálnak ők ilyen jól?


2019. jún. 25. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
F vagy N vagy Transzformersz vagy Gender szakra jársz? :D
2019. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2019. jún. 25. 17:00
 3/10 anonim válasza:
90%
Nem hinném, hogy rossz ember lennél emiatt. Csak van akinek nehezebben megy, van akiknek könnyebben. Attól, hogy neked nehezebben megy, semmiképp nem vagy rossz ember. :) Egyébként több ismerősöm is küzd/közdött hasonló problémával. Az egyikőjük 29 évesen találkozott egy lánnyal, addig neki sem nagyon volt kapcsolata. Most ott tart a a dolog, hogy összeköltöztek. Mindezt csak azért írtam, le hogy lásd, attól hogy valakinek hamarabb van párkapcsolata még nem jelenti azt, hogy boldogabb is, ill. sohasem késő. Egy másik ismerősömnek amióta ismerem kapcsolatból kapcsolatba menekül, és sajnos sok év után az a meglátásom, hogy nem boldog, és nem találta meg a társát, aki mellett önmaga lehet. Pedig középiskolás korunkban kicsit irigyeltem azért, hogy mindig randija van, mert nekem sem volt sokáig senkim, még csak egy radnim sem. Aztán középiskola után megismerkedtem a mostani párommal, több éve élünk már együtt, és jól alakul a dolog. Mindezt csak azért írtam le, hogy nem mindig minden az, aminek látszik, csak nézőpont kérdése minden. Attól hogy azt látod a körülötted élőknek van kapcsolata, még nem biztos hogy boldogok is benne. Megértem, hogy vágysz kapcsolatra, de semiképp ne hasonlítsd magad másokhoz, midnenkinek máskor jön el az ideje. 21 éves vagy, fiatal még, rengeteg lehetőség áll előtted! Bízz benne, hogy számodra is jól alakulnak a dolgok, hiszen bármikor megismerhetsz valaki olyat, akivel összepaszoltok. Szerintem fogadd el a helyzetet, hogy most itt tartasz, nincs ezzel semmi baj, és keresd a lehetőségeket. :)
2019. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Ne nyavalyogj.
2019. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagy rossz ember - csak simán ronda. Nehéz elfogadni, de el kell.
2019. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
79%

És attól hogy valaki ronda még nem élhet párkapcsolatban? :D

Szerintem sok "ronda" ember van, akinek van párkapcsolata, házassága. Meg ízlés kérdése kinek mi a ronda. Lehet ami neked ronda, másnak nem az, és fordítva.

2019. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Biztos hihetetlen, de egy kapcsolat nem "lesz", nem úgy kel fel az ember egy nap, hogy ott fekszik mellette az álompasi/nő, hanem két, egymáshoz kölcsönösen vonzódó ember tudatosan tesz azért, hogy együtt legyenek.
2019. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#6


Egy másik rondával igen, de a kérdező stílusából ítélve ez nem opció.

2019. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

"egymáshoz kölcsönösen vonzódó ember tudatosan tesz azért"


Hihi, ez jó poén volt.


Nagyritkán tényleg így van, de gyakoribb, amikor az egyiknek bejön a másik, az meg így kb. elfogadja aztán KÉSŐBB - jóval később - megszereti, de az udvarlós-szenvedélyes rész mindig a másik reszortja marad.

2019. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még valaki nehezen adja el magát, nem rossz ember.
2019. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!