Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A toleráns és elfogadó jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A toleráns és elfogadó jó fiúk mért nem kelendőeK?

Figyelt kérdés

Nem éri meg mamár jó és oda adó férfinak lenni. Nekem nincsenek nagy elszállt igényeim engem eggyáltalán nem zavar ha a nőnek nem photo soppolt fehér a bőre vagy nem sminkeli magát. Egy átlagos csinos karcsú lányal is beérném mert fontosabbak a belső értékek. De ha kedvességgel közeledsz egy lányhoz akkor egyből elutasít mer biztos lúzer vagy aki csak nyalizni akar. Ha olyat mondassz hogy

- Hölgyem, a szépséged el kápráztat!

El utasítanak a csudába és még jóhogy ki nem röhögnek. Mért nem képesek az ilyen odaadást értékelni a nők?



2019. dec. 2. 16:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
Egy rendes ember semmiféle izgalmat nem kínál a nőknek.Nem csalja meg,nem veri őket,nem alázza meg,stb.Mennyivel jobb az élet egy primítiv szinten lévő úriemberrel+jobban mutat a fészen.
2019. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha mindenkivel az vagy feltételek nélkül, az azt jelenti, hogy magadat nem becsülöd és egy báb vagy. Ha ezeket a dolgokat az alap illemen túl ki kell érdemelni, az szerintem kifejezetten vonzó. De ha valaki lerohan a szeretetével és azzal tölti a szabadidejét, hogy idegeneket üldözzön vele, beleértve engem is, aki egyáltalán nem kérte (sőt), na az baromi taszító. És minél többet tolja ezt a csakhaddsegítsek, csakhaddlegyünkbarátok, csakdumáljunk dolgot lekoppintás után meg már előtte is szolgálatban van mellettem, az előbb fog felidegelni. Ezeket hívom kedves kullancsoknak: úgy hoznak le az életről, hogy közben a feneked fényesre van nyalva.
2019. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

"Nekem nincsenek nagy elszállt igényeim engem eggyáltalán nem zavar ha a nőnek nem photo soppolt fehér a bőre vagy nem sminkeli magát."


Ez aztán a tolerancia. Azt bezzeg nem tolerálod, ha 100 kiló valaki, hát ez szép.

2019. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De mindenhol azt mondják hogy túlnagy a pasik elvárása és instagrammos csajokkal akarnak össze jöni. Akkor mért baj ha én a természetes átlagos lányokra bukok akik nem sminkelnek sőt talán még anyajegyük vagy szeplőjük is van?
2019. dec. 2. 19:03
 15/16 anonim ***** válasza:

A nőnek olyan csávó kell aki szórakoztatja.

Nagyon ritka hogy a nőnek is pont olyan kell mint amilyen te vagy, ês ha a nő úgy gondolja hogy "hááát nem is tudom, rendes gyereknek tűnik" ha nem nyűgözöd le valamivel akkor azt fogja gondolni hogy "majd nemsokára jön másik".


Egy szó mint száz: ne legyél sablon ,ne legyél szürke tömegember, ne az átlagosságodsal kedvességeddel akarj bevágódni mert hidd el az már nem működik.

Legyél karakteres , egyéniség, tudj beszélni

2019. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
Az anyajegyet is engedélyezed? Egy herceg vagy.
2019. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!