Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves vagyok és gyűlölöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok és gyűlölöm, irigylem azokat akiknek normális párjuk van, más is van így?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatokból csak a pokol, átverés jutott nekem. Minden napom úgy zajlik idegesen, kelek érzem hogy a külsőmre is ráragad az a mértéktelen negativitás ha valakit örülni látok.


Fontos hogy nem az élethez van negatív hozzáállásom mert az stabil.. Csak ha boldog párokat látok, hallok....



2019. dec. 2. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ez azért lehet mert egy hatalmasat csalódtál az előző kapcsolataidban. (Hasonlóan érzek veled)
2019. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Elmúltam 30 és sosem volt senkim. Mégsem vagyok egy keserű irígy ember. Mit irígykedsz? Attól nekem nem jobb és nem rosszabb, ha valakinek kapcsolata van. Örülök, ha másnak rendben megy az élete.
2019. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de attól neked nem lesz jobb, hogy másokat utálsz. Meg én is látok csomó boldog párt a baráti körömben, mégsem olyan tökéletes a kapcsolatuk, mint amilyennek tűnnek. Ne foglalkozz mással
2019. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Engem pozitívan motivál, ha látok egy boldog párt. :)


Sosem voltam amúgy sem az az irigykedős típusú eNber, hála az égnek! :)


Önfejlesztéssel ám elég sokat lehet ezen javítani!

2019. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Korban én is annyi vagyok, mint te nekem sem volt még komoly kapcsolatom, de nem irigylem ezeket a "Boldog párokat". Honnan tudod, hogy boldogok?

Azért mert nem veszekednek előtted? Külsőre egy harmónikus kapcsolatot látsz? A facebookon is azt látod milyen boldogok? Hidd el, a facebook egy ferde tükör, ott mutatják a szépet, közben sokszor meg szar a kapcsolat. Nem egyszer voltam ismerősnél, kitett közös képet amin ő és a párja volt, közben meg bekiabált neki a másik szobába, hé te lájkold már a képet és írd oda, hogy szeretlek. Megtörtént, a barátnőm odaírta, hogy én is téged. Ugye ha nem lennél ott, te is egy boldog párt látnál :)

2019. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, baromi jó párkapcsolatok vannak, ha tudnád miket hallottam csak az elmúlt pár napban, röhögnél.
2019. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor az ember magányos, akkor az utcán csak boldog párokat lát, vesz észre főleg. Mikor párja van , akkor pedig csak boldog szingliket lát és irigyli őket...

Sokéves tapasztalat, hidd el...

Ne irigyelj olyat, ami mögött nem tudod, mi van. A legcsöpögősebb, legfelhőtlenebbnek tűnő kapcsolatok általában színjátszás a világ felé, a Facebookon is megrendezett boldog pillanatok tömkelege van.

Aki igazán boldog a párjával, az nem biztos, hogy látszik, mert nekik nincs arra szukség, hogy színészkedjenek.

2019. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
én is így vagyok kérdező, fáj és irigylem ha más pasiknak csinos, normális nő jutott, miközben én 34 évesen 3 éve egyedül vagyok,mert két volt barátnőm is megcsalt és többet bízni nem tudok egyetlen nőben sem. Akivel meg azóta ismerkedtem, az megint átvert, hitegetett, hogy akar valamit, aztán barátzónába tett. Vicc az egész női nem, tisztelet a kivételnek.
2019. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7-essel értek egyet. Én is így gondolom és látom.


Azt hiszed a sok majom aki kirak a netre milliónyi képet naponta amin mosolyognak meg életem szerelme ésatöbbi, az mind igaz? Ezek az emberek győzködik magukat.


Akik igazán boldogok együtt valahogy azokról alig látok képeket.


Sőt ahogy 7-es írja utcán sem látni azt a dúl a love életem szerelme jajj de cuki viselkedést.

2019. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Sokkal többet használna ha elgondolkoznál azon, hogy vajon mások miért tudnak boldog, szerető párkapcsolatot kialakítani és veled mi a probléma amiért nem sikerül.
2019. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!