Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, ha irigylem az...

Normális, ha irigylem az ilyen tökéletes lányokat?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha körülöttem mindenki tökéletes genetikával rendelkezne...


Az egyik lányismerősöm nagyon vékony, 40kg, mindene olyan vékonyka, lapos feszes has, karcsú derék, vékony combok, de mellé C vagy D kosaras természetes mell.

Sose sportolt semmit, és ha az ő étrendjén élnék (chips, kóla, édesség), akkor már vagy 30kg-t híztam volna.

És persze, hogy a fogai is hibátlanok, mesélte egyszer, hogy az éves ellenőrzésen kívül még sosem látta fogorvos, ott is mindig csak megdicsérik.

Emellé nagyon szép arc, telt ajkak, és rengeteg, rengeteg vastagszálú, egészséges haj. Kb mint:

[link]

[link]


14 éves kora óta festi (most 27), többször volt szőkítve, gyakran vasalja, mégis egészséges, hibátlan. Amikor kérdeztem, mit csinál vele, megmondta, semmit.

Sampon, balzsam, "oszt jónapot".


Még a családunkban is vannak hasonló estek.

Anyukámnak gyönyörű, dús, erős vastagszálú, szögegyenes haja van, szép bőre, de nagyon rossz fogai sajnos genetikailag. Apunak semmicske haja, mint a pókháló, de 50 éves koráig egy tömött foga sem volt soha.

A húgom örökölte anyu haját és bőrét, ill apu fogait.

Én anyu fogait és apu haját, ill én vagyok az egyetlen a családban, aki pattanásos. A szüleim kamaszként se voltak azok soha.


Annyira elszomorít, és igazságtalannak érzem, holott ez csak véletlen, így alakult :(


2019. máj. 21. 09:38
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Még írhattam volna 5-10 lányt példának, de elég ennyi szemléltetésnek.
2019. máj. 21. 09:40
 2/28 anonim ***** válasza:
60%

Valahol normális, mert mindig az kell a nőknek amijük nincs. Ha rövid a haja hosszút szeretne, ha fekete akkor szőkét, ha göndör akkor meg egyenesen.


Gond ott kezdődik, ha emiatt leertekeled magad és hihat a hangulatodra is.

2019. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Perszehogy le, mert olyan, mintha mindenkit gondosan összeraktak volna, és amikor eljutottak hozzám, akkor "á, hagyjuk, jó az úgy".


Olyan dolgokkal van probléma a külsőmben, amiken nem lehet változtatni.

Jah, és én vagyok a családban az egyetlen, aki szemüveges. Pici korom óta :/

2019. máj. 21. 10:01
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A hajat nem irigylem, mert az van nekem is bőven. De persze van, amit irigylek és nem lehet rajta változtatni, nem rajtam múlik, hanem adottság, pl. hogy nincs babaaarcom, hogy nagy az orrom.
2019. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

A gazdagság megold mindent, ha telik rá, plasztikáztass!



De ha nincs kedved, próbáld magadba mondogatni tükör előtt, h szexi és szép vagyok!

2019. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nincs pénzem, meg amugy se lehet a hajamon vagy a szememen (nem korrigálható a probléma) műtéttel segíteni.

A fogaimon sem.

2019. máj. 21. 11:10
 7/28 anonim ***** válasza:
45%

Egy 40 kg-s piszkafa senkinek se csinos.

Te mit teszel a külsődért? Miket eszel?


Egy büdös hajléktalanhoz meg kész királylány vagy. Tudod, minden csak viszonyítás kérdése. Kár hasonlítgatnod magad bárkihez is, magadból hozd ki a maximumot.

2019. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Egy 155cm magas 40kg-s lány csak vékony, nem piszkafa.


Az, hogy mit eszek mindegy (semmi károsat), mivel a felépítésem nem olyan, mint az övé, így más az alkatom.

Én se vagyok kövér amugy, nem is írtam ilyet sehol.

2019. máj. 21. 12:12
 9/28 anonim ***** válasza:
17%

Senki nem feltételezte, hogy egy irigy elhízott lány vagy. Csupán kíváncsi voltam az étkezésedre, mert a fogaid állapotát nem lehet csak a genetikára fogni.


155 centi és 40 kg? Kislány, ő egy anorexiás gebe, teljesen egészségtelen a súlya. Neki minimum 45-46 kg-nak kéne lennie. És te ezt irigyled?


Nagy bajok vannak nálad fejben.

2019. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
5: Nem lenne gond a pénz, telne bármilyen műtétre, de nem akarok semmiképpen sem plasztikáztatni. Az nem én vagyok.
2019. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!