Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért veszik egy kalap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért veszik egy kalap alá a kövér és alacsony pasikat?

Figyelt kérdés

Akárhányszor olvasok a neten egy negatív hangvételű kommentre adott választ, mindig olyanok hangzanak el, hogy a kövérek MEG az alacsonyak így meg úgy...mozduljatok ki és szedjétek össze magatokat, akkor lesz barátnőtök...

Illetve, ha egy csajt kérdezek, milyen szerinte egy átlagos pasi, akkor azt válaszolja, ne legyen kövér/sovány ÉS alacsony. Most kérdezem én? Ha az a 170 centimmel elegáns drága ruhában járok és normális, empatikus személyiségem van, akkor csinálhatok én bármit is, akkor is átlagon aluli maradok? Csak azért, mert nem olyan géneket örököltem, ami miatt 5-10 centivel magasabb lehetnék? A kövér pasikat joggal savazzák a nők, mert ők simán le tudnának fogyni, csak nincs meg a motiváció/akarat, de én mégis mit tudnék tenni a magasságommal, ami kvázi csak az egyetlen hátrányos tulajdonságom. Ez kb. olyan mintha nyíltan kijelenteném, hogy nekem csak a nagymellű csajok jönnek be (ami szintén genetikailag meghatározott) és akkor én lennék egy szemét/hím soviniszta s***fej. De mégsem teszem, mert tudom, hogy nem attól szép valaki, hogy feszülős mellei vannak. Akkor ez a hozzáállás miért nem működik kölcsönösen?



2016. júl. 9. 14:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
a nők undorodnak a kövér és az alacsony férfiaktól ! én már 1000 x megkaptam hogy nem vaok férfi mert nem vagyok 185 cm magas aki alacsony annál az nem férfi.... ezentúl akinek nincs c melle az nem nő ennyi erővel
2016. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
a 170 centi mióta alacsony???
2016. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
A 170 cm átlag magasság. Úgyhogy ne a magasságodra fogd ha nem találsz nőt. Az meg hülyeség hogy egy kalap alá veszik, ez a két dolog nem tetszik soknak, és akkor mi van? A férfiak meg: a nő ne legyen kövér és csúnya. Tessék.
2016. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#2: Azóta alacsony, mióta a csajok döntő többsége úgy választ pasit, hogy legyen legalább 175 cm magas (pl. társkereső oldalakon). Illetve, ha visszakeresel ezzel kapcsolatos kérdéseket a gyk-n, akkor a csajok döntő többsége szerint 175 alatt számít alacsonynak valaki. Meg a hivatalos átlagmagasság is 176.
2016. júl. 9. 14:26
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a 170 pont korrekt, én is annyi vagyok, ráadásul magassarkút sem hordok
2016. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
170 cm vagyok, és a férfiak 99%-a magasabb nálam. Hozzám hasonlóan alacsony vagy még alacsonyabb férfit pedig még nem láttam nővel.
2016. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem vonzó és férfias tulajdonság, ezért veszik egy kalap alá. Meg mert megtehetik, hogy magasra tegyék a lécet, mert ki van nyalva a kis popsijuk, pusztán azért, mert nők. Ja és a mostani világban minden eddiginél fontosabbak a nők számára a külsőségek. Vagy jól nézel ki, vagy pénzes vagy, máshogy nem nagyon fogsz a mai nők között sikert elérni.
2016. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

Bocsi, de a 170 az nem alacsony! Az átlag és normális méret.

165 centi... az már alacsony tényleg - személyes tapasztalat.

2016. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
180 alatt nehéz. Az a magasság, amikor erőt és férfiasságot kezd sugározni az ember fia. Meg persze 70 kilónak is meg kell lenni, mert a soványság tán még nagyobb gond, mint a kövérség, szintén azért, mert ha nagy darab vagy, tudsz erőt sugározni, kis görcsként ez rohadt nehezen kivitelezhető. A magasság pedig nem azért fontos a nőknek, hogy náluk 3 fejjel magasabb legyen a pasijuk, hanem ugyanaz miatt, amit ismételgetek. Férfiak között a 170 centi lófax, ha még sovány is vagy, pláne. Márpedig a nőknek az a lényeg, hogy a férfiakhoz viszonyítva légy magas, erős, stb.
2016. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát akkor most hagyok fel végleg a társkereséssel meg úgy en bloc mindennel. Aki nem volt peches a genetikai "sorszámosztásnál", az használja ki fiatalon az életét amíg még lehet...sziasztok.
2016. júl. 9. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!