Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan csinos nő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan csinos nő vagy kamuzik aki azt állítja hogy "párt nem testsúly és magasság alapján választ"?

Figyelt kérdés
Ilyen nővel ismerkedem, állítása szerint sosem a magasságot és a testsúlyt nézte mikor párt kereset, tehát mindegy hány kg és milyen magas, az a fontos hogy a másik hogyan vélekedik dolgokról...
2019. dec. 3. 07:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
Ahogy #10. írja. A nőhöz pénz, pénz, pénz-kell, lehet féllábú törpe ha sok zsetonod van szinte bárkit megkapsz.
2019. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Minden no a külsőségek és az anyagi helyzet alapján választ,..



Ne trollkodj

2019. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyon sokféle férfi tetszett.

Pár példa: tetszett nekem nálam 40 évvel idősebb vak férfi a pszichiátriáról, duci szőrös zsidó srác, vérzékeny fura fiú...

És hozzátenném, egyikőjük sem volt egyáltalán gazdag (illetve én csinosnak mondott nő vagyok). Egyszerűen megfogott a személyiségük, bármilyen hihetetlen.

Aki meg nem hiszi, járjon utána.

26/N

2019. dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!