Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi bajuk van a kocka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi bajuk van a kocka srácokkal, ha kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés

Azokra a srácokra gondolok, akiknek legfőbb hobbijuk hogy otthon játszanak a gépen. Ez minden bűnük, ami van. Cserébe ezer meg egy előnyük van:

- A kocka srácok általában szelídek, jóindulatúak, mivel a bennük lakozó gyerek soha nem halt meg. Ha mondjuk családalapításról van szó, a kocka srácokból általában nagyon jó, és szerető apa lesz, mert mivel valahol belül ők is gyerekek, így nagyon jó közös hangot tudnak megütni a gyerekekkel.

- A kockák hobbija egy aránylag olcsó hobbi. Biztos vannak extrém kockák is, akik havi több tízezret elköltenek játékra, de a többségük megoldja olcsóba. Egyszer kell megvenni a gépet kb 4-5 évente, és azon kívül csak az áramot fogyasztja. Sokkal olcsóbb mintha valaki folyton bulizik, motorozik, vagy kocsmázik. Nem viszi el a család pénzét.

- A kocka srácok általában otthon vannak, így a gyereket nyugodtan rájuk lehet bízni, és nem kell miattuk féltékenykedni. Higgyétek el, nagyon sok kocka ismerősöm van, és szinte kivétel nélkül mindegyikük nagyszerű apa.

- A kockák nem fognak hétköznaponként berúgni, és verni a feleségüket. Ők a szenvedélyüket kiélik a játékokban. Más káros szenvedélyük ritkán van a játékokon kívül. De ha jön a család, jön a gyerek, akkor még azt a játékos hobbit is képesek hanyagolni.


Most írjátok meg ti a negatívumokat. Miért nem vonzó egy ilyen nyugodt életvitel? Mit mást akarnak a nők az élettől, mikor fanyalognak a kockákra?



2019. dec. 3. 22:05
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi kockák vagyunk, de volt egy igazán kocka barátom, hát az remek volt. :D
2019. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
66%

Semmi, nekem kocka a barátom

- tényleg szelíd, de össze se jöttem volna egy üvöltő fickóval; gyereket egyelőre nem tervezünk

- nos... nem olcsó, havi 60 ezret simán elkölt a játékokra (a gépeket viszont tényleg elég 4-5 évente megvenni 100ezer+ forintért). De ott vannak a gyűjtői kiadások tucatjai

- gyerek téma még nincs

- a barátom szokott kocsmázni is járni a haverokkal, nem antiszociális. Kicsit fura, hogy valakinek a szenvedélye a nőverés, de alapból nem jönnék össze ilyennel...


Hátrányok:

- nehezen érti meg, hogy én miért nem rajongok a konzolos játékokért mint ő (igen, kipróbáltam többször többfélét)

- nem érti mi a jó az én hobbijaimban :D

- drága... havi 40 ezer forint/hónap volt az 5 év alatt a legkisebb összeg, amit költött rá, a felső pedig 120 ezer (a gépek ennél drágábbak, az összes megvan neki). Amire legyinthetnék, hogy az ő fizetése, de inkább nem eszik, mintsem ne vegye meg még melegében a gyűjtői kiadásokat.

- a lakás minden centiméterén gyűjtői dobozok vannak, amihez természetesen nem nyúlok (tiszteletben tartom a cuccait), de borzasztóan túlzsúfolt minden


Alapvetően nekem nincs vele bajom, a fentiek is max bosszantóak.

2019. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
97%
Hát a kocka hasúakkal semmi...
2019. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
63%
Igénytelen, akinek minden elfoglaltsága a gép előtt ülni. Inkább fejlesztenéd magad valami értelmes dologban.
2019. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=V-AgV6ciitk


Aki nem értené, miért írtam hogy "üres bölcsőt ringat a hold fénye." Ha valakinek nem kell az otthon ülős apa, akkor hallgassa meg ezt a dalt. Kíváncsi vagyok, utána mit fog gondolni.

2019. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
87%
Semmi. A kockaság és az incelség közt nem mutatható ki egyenletesen arányos összefüggés. Valójában egy csomó kockát ismerek, akiknek egyáltalán nem jelent gondot társat találni, míg pl ismerek thai boxolót és testépítőt is akik még incelek. Pl nem hinném, hogy mondjuk a lol világbajnokságot (ahol komoly összegeket lehet ám leakasztani) megnyerő pasikért ne rajonganának a nők. Akármennyire is furcsán hangzik de a nőknek imponáló ha egy pasi valamiben nagyon elszánt és valamihez nagyon ért (hiába egy értelmetlen kompjuteres játék is ez). Az pedig csak hab a tortán, hogy egyre több nő is játszik ezekkel.
2019. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell ahhoz ismerni a másikat, hogy megállapítsad rólad, hogy végtelenül ostoba. Elég csak meglátni bizonyos dolgokhoz a hozzáállását vagy egy hosszabb, rövidebb irományát.


"Kettőnk közül úgy néz ki, te vagy az akinek fogalma sincs a témáról."


Fogalmam sincs a témáról?

Enged meg, hogy legyen fogalmam a témáról, mivel 10 éven keresztül tanultam informatikát és jelen pillanatban is IT területen dolgozom, úgyhogy egy kevés fogalmam van a témáról. Egy alap számítógép 200.000 Ft. Egy kifejezetten játékra épített számítógép meg akár 500.000-600.000 Ft is lehet és ez még nem a High End kategória.


Persze, biztos nagyon bűnös vagyok, hogy elmagyaráztam valakinek, hogy ostobaságokat beszél össze és egyébként én nem akarok emberséges lenni, ha az emberségesség azt jelenti, hogy az idiótaságot el kell fogadni. :D



Egyébként régen én is nagyon sokat játszottam online játékokkal és elég sok pénzt fektettem bele elektronikai kütyükbe és belegondolva kb 2 millió forintnyi elektronikai kütyüm van. Szóval akár rám is mondhatják, hogy kocka vagyok, de engem más is érdekel és nem csak otthon ülök.

2019. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
41%
17-es, nekem speciel a kedvenc játékom egy 1997-es játék, amivel órákig is elvagyok, és elfut egy 20.000 forintos laptopon, aminek olyan minimális az áramfogyasztása, hogy azt szinte mérni se lehet. Ha magamból indulok ki akkor ez a hobbi olcsóbb mint sétálni. Mint mondtam, biztos vannak olyanok akik minden pénzüket elsózzák rá, de ha valakinek nincs örökös ingerenciája az újabbnál újabb dolgokra, akkor piszok olcsón meg lehet oldani.
2019. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
89%

# 18


Én elhiszem, nincs ezzel gond. De ez nem változat azon, hogy a kérdező végtelenül ostoba. Bár alapvetően mindenre igaz lehet amit írtál. Horgászni is lehet 2000 Forintos horgászbottal és motorozni is lehet 10.000 Forintot nem érő ronccsal.

2019. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Oké, látom jó apa nem kell senkinek. Rendben. Tudomásul vettem a világ ezen álláspontját. Ne nézzük a gyerek igényeit, mit ér az? Önzőn kell élni, ugye? Mert élni kell. Életet adni felesleges. Úgyis vagyunk már 7,5 milliárdan a földön, nem kell ide több ember. Ha becsúszik véletlenül, akkor becsúszik. Nők egyedül nevelik a gyerekeiket, mert nekik párválasztáskor a felszín számított, meg az hogy valaki rövid távon megnyerő legyen. Vagy majd elválnak ha iskolás lesz a gyerek, mert monogámiában nem lehet élni. Kell a pezsgés, és a változatosság. De hát nem vagyunk egyformák. Valaki biztos élvezi hogy egyedül nevelheti a gyerekét, vagy hogy nincs állandó kapcsolata. Akkor ők éljenek úgy ahogy szeretnek. Én is ezt fogom tenni.
2019. dec. 3. 22:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!