Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi bajuk van a kocka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi bajuk van a kocka srácokkal, ha kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés

Azokra a srácokra gondolok, akiknek legfőbb hobbijuk hogy otthon játszanak a gépen. Ez minden bűnük, ami van. Cserébe ezer meg egy előnyük van:

- A kocka srácok általában szelídek, jóindulatúak, mivel a bennük lakozó gyerek soha nem halt meg. Ha mondjuk családalapításról van szó, a kocka srácokból általában nagyon jó, és szerető apa lesz, mert mivel valahol belül ők is gyerekek, így nagyon jó közös hangot tudnak megütni a gyerekekkel.

- A kockák hobbija egy aránylag olcsó hobbi. Biztos vannak extrém kockák is, akik havi több tízezret elköltenek játékra, de a többségük megoldja olcsóba. Egyszer kell megvenni a gépet kb 4-5 évente, és azon kívül csak az áramot fogyasztja. Sokkal olcsóbb mintha valaki folyton bulizik, motorozik, vagy kocsmázik. Nem viszi el a család pénzét.

- A kocka srácok általában otthon vannak, így a gyereket nyugodtan rájuk lehet bízni, és nem kell miattuk féltékenykedni. Higgyétek el, nagyon sok kocka ismerősöm van, és szinte kivétel nélkül mindegyikük nagyszerű apa.

- A kockák nem fognak hétköznaponként berúgni, és verni a feleségüket. Ők a szenvedélyüket kiélik a játékokban. Más káros szenvedélyük ritkán van a játékokon kívül. De ha jön a család, jön a gyerek, akkor még azt a játékos hobbit is képesek hanyagolni.


Most írjátok meg ti a negatívumokat. Miért nem vonzó egy ilyen nyugodt életvitel? Mit mást akarnak a nők az élettől, mikor fanyalognak a kockákra?



2019. dec. 3. 22:05
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően kocka vagyok mert szoktam jászani, viszont azokkal a barátokkal elmegyünk például moziba vagy rendezvényekre is az online játék mellett. Ezen felül dolgozom a saját lakásom felújításán, edzek és igyekszem fejlődni minden téren. Szeritem senkit nem zavar ha ilyen vagy amíg az egy egészséges hobbinak mondható, viszont a többi állítás és a kockaság között nem vonnék párhuzamot mert az mind emberfüggő.
2019. dec. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
87%
Na akkor tisztázzuk. Öcsém hatalmas kocka. És látom milyen az élete. Rengeteg pénzt költ játékokra, cuccokra. Elmegy dolgozni, hazaer és csak játszik. Hétvégén ki se mozdul az xbox mögül. Nincs élete kb. Nagyon ritkán jár el otthonról. Családi kirandulasra úgy kell elrangatni. Barátnője nincs és nem is volt mert aki 0-24 barlangba lakik hogy is ismerkedhetne meg valakivel? Otthon semmit nem segít a takarításban, háztartásban mert csak játszik. Kellene a francnak egy ilyen ember. Ha valaki egyszer szül neki gyereket hát őszintén sajnálom azt a nőt mert a háztartás és a gyerek nevelés is egy az egyben rá marad, közös programrol meg ne is almodjon.
2019. dec. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
94%
Az én barátom kocka. Mikor megismerkedtünk nagyon kocka volt. Semmi jó nem volt abban, hogy mikor ment 1-1 raid meg se lehetett pisszenni. Vagy észre se vette, hogy órákra eltűntem otthonról. Neki feltűnt, hogy nem vagyok mellette boldog és tudatosan csökkentette a játékidejét. Már azt mondom, hogy jó apa lesz, de mikor megismertem valóban gyerek volt még 22 évesen. Se a születendő gyermekünknek, se nekem nőként nem egy gyerekre van szükségünk.
2019. dec. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
37%

Nekem kocka, otaku es rocker egyben a baratom. A hetkoznapokon egy szelid sracnak tunik, de bizonyos helyzetekben eleg vad tud lenni. :D


Nekem nincs vele semmi bajom, tenyleg aranyos, kedves, figyel ram, meg jatek kozben is szokott irni, mindig kerdezi, hogy vagyok, foz nekem, odanujik hozzam, ha alszunk...


Annyira o sem jar el otthonrol. Elozo baratnoit zavarta, hogy jatszik meg sokat dolgozott, pluaz sose jart nagyon sehova.

Miota elkoltozott es egyutt vagyunk, igyekszem neha kimozditani, es vevo a dolgokra.


De o belul nem gyerek, hanem gelnott, gobdoskodik magarol es van onkontrollja a jatek kapcsan is.

2019. dec. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
80%

Na Kérdező, akkor ideje itt rendbe tenni a dolgokat. Bár előtte már mindent elmondtak, leírom a véleményem, mert tévúton jársz:


"A kocka srácok általában szelídek, jóindulatúak, mivel a bennük lakozó gyerek soha nem halt meg. Ha mondjuk családalapításról van szó, a kocka srácokból általában nagyon jó, és szerető apa lesz, mert mivel valahol belül ők is gyerekek, így nagyon jó közös hangot tudnak megütni a gyerekekkel."

A kocka srácok közül is rengetegen agresszívak, mivel pont, hogy az erőszakos játékok teszik őket azzá. A kocka srácokból egyáltalán nem lesz jobb apa, mint bárki másból, ugyanis általában szarnak a családra és a gyerekre, csakis a játéknak élnek.


"A kockák hobbija egy aránylag olcsó hobbi. Biztos vannak extrém kockák is, akik havi több tízezret elköltenek játékra, de a többségük megoldja olcsóba. Egyszer kell megvenni a gépet kb 4-5 évente, és azon kívül csak az áramot fogyasztja. Sokkal olcsóbb mintha valaki folyton bulizik, motorozik, vagy kocsmázik. Nem viszi el a család pénzét."

Ezt nem mondanám. A kockák hobbija legalább ugyanolyan drága, mint bármely más hobbi. Egy normál gépet nem raksz össze 200k-ból, vagy ha össze is raksz, 1 év után már fejlesztened és költened kell rá. Ez ördögi kör lesz, mert olyan gyorsan fejlődik a technológia, hogy mindig költened kell rá. Mondjuk érdekes, hogy neked csak ez a két véglet létezik, hogy valaki kocka, vagy nem kocka és elb*ssza a család pénzét. Elárulom, a harmadik opció, amit nem említettél, azt az embert hívják normális embernek :D


"A kocka srácok általában otthon vannak, így a gyereket nyugodtan rájuk lehet bízni, és nem kell miattuk féltékenykedni. Higgyétek el, nagyon sok kocka ismerősöm van, és szinte kivétel nélkül mindegyikük nagyszerű apa."

Aha persze, elgondolva ez így gyönyörű, csakhogy általában az van, hogy a kockák szarnak mindenre. Hiába van otthon, ha nem foglalkozik a gyerekkel, hanem folyamat játszik.


"A kockák nem fognak hétköznaponként berúgni, és verni a feleségüket. Ők a szenvedélyüket kiélik a játékokban. Más káros szenvedélyük ritkán van a játékokon kívül. De ha jön a család, jön a gyerek, akkor még azt a játékos hobbit is képesek hanyagolni."

Ezt se jelenteném így ki, ugyanis sok kockát a játék agresszívvá tesz és üti a családot. Továbbá szerinted aki nem kocka, az már üti a feleségét és minden nap részegen megy haza? :D


Hogy miért nem vonzó az ilyen életvitel? Hát azért, mert van olyan nem kocka férfi is, aki nem részegedik le minden nap, nem megy minden nap bulizni, foglalkozik magával, sportol és még a családdal is törődik. Na az ilyen férfi a vonzó, nem pedig az olyan, aki egész nap a gép előtt ül, ott görnyed, nem lehet vele semmit sem csinálni hétvégén, mert lusta megmozdulni és a gyereknek is ezt a rossz példát mutatja, hogy ez a jó kisfiam, ülj csak egész nap a gép előtt és bámuld azt a kib*szott monitort. Sokkal vonzóbb egy olyan férfi, aki törődik is magával, sportol, akinek van élete és nem a négy fal között gubbaszt.

2019. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
46%

Arról már nem is beszélve, hogy mennyi kutatás van arra, hogy bizonyos játékok elképesztő mértékben növelik az agresszív viselkedés berögzülését.

Érdekes módon, legalább ennyi vagy még több kutatás van, ami szerint nem leszel agresszívabb a játékokról.

Ezt se jelenteném így ki, ugyanis sok kockát a játék agresszívvá tesz és üti a családot.

Melyik brit tudós szerint?

20 eve jatszom, de bárki alairja hogy nem vagyok agresszív, és a családom se verem. Ellenben elég sok férfit ismerek akinek semmi köze a gépekhez, megis agresszív.

Persze, mindkét kategóriában vannak végletek is.

Dark, ne essünk túlzásokba.

Egy 200 ezres gép bőven elég játékra, es azt se kell évente cserelni, az 500+ ezres meg parasztvakitas mar, na meg a grafikapistikek csak így jutnak orgazmushoz. De ők egy másik allatfaj.

2019. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
84%
Volt ilyen sráccal parkapcsolatom.Hazajott beült a gep elé és ki sem mozdult lefekvesig.Szolni se lehetett hozzá mert ugyse hallotta meg.En egy reggel ugy ebrdtem, hogy eltelt 5 év ugy, hogy semmi nem történt. Soha sehova nem mentünk tömeny unalom volt az egész.
2019. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
95%

"Egy 200 ezres gép bőven elég játékra, es azt se kell évente cserelni, az 500+ ezres meg parasztvakitas mar, na meg a grafikapistikek csak így jutnak orgazmushoz. De ők egy másik allatfaj."

Attól függ milyen játékra. Egy mai játékot közepes grafikán már nem igazán tudsz játszani 200 ezres gépen, de most nem is ez a lényeg. A Kérdező úgy állítja be a kockákat, mintha azok nagy főnyeremények lennének, holott ez nagyon nem így van:)

2019. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
20%
Ha informatikuskent vagy kocka es keresel netto 500 ezret akkor elnezik neked ezt. Ha fele ennyit akkor kidobnak
2019. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: A számítógép nem 200k. Talán az első éven 200, a következő éven még 200, a harmadik éven meg még 200.(25 éve foglalkozom hobbi szinten számítógépekkel, némileg tapasztalat is.) Utána kezded előről. De ez minden hobbival így van, akinek a kocsi a hobbija annak egyik hónapban bukócső, másik hónapban új gumik stb... A berúgásnak nincs köze a gépezéshez, ugyanúgy elmehetsz inni. Plusz lehet mellette más hobbid, hasonlóan költséges. Nekem pl 2 fő hobbim van, plusz az edzés. De lehet valakinek több. 3 féle nőt láttam eddig: Egyik menekül az informatikus vagy gamer beállítottságú emberek elől, mert "nyominak" tartja (főleg mert otthon ülős és nem "traveler") a másik fajta kezd velük, "mer' az jól keres!" , a harmadik pedig három számjegyű IQ-val rendelkezik és belátja, hogy ez semmiben sem különbözik semmilyen másik hobbitól sem.
2019. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!