Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz ha nincs helyes arcom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ha nincs helyes arcom úgysem kapok majd figyelmet a nőktől?

Figyelt kérdés
Egy barátom közel sincs annyira eddzett mint én, babazsírja is van ergó kockahasa sincs se semmi és mégis publikusan, na akkor még buliban is sok figyelmet kap nőktöl így nincs nehéz dolga. Én meg azt vettem hiába van szép testem, teljesen átlag vagyok ergó még buliban sincs egyszerű dolgom.
2019. dec. 5. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom nem vagy se kommunikatív, se vicces. Ezen kéne javítani egy picit.
2019. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. A nőknek az arc a fontos.
2019. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag helyes arcom van, mindennap edzek, idén már 17 kilót fogytam, 15% a testzsírom, úgyhogy már nem vagyok kalácsképű sem. Futó kalandjaim voltak csak az elmúlt 3 évben, mert senkivel nem lehet egyről a kettőre jutni, vagy csak unalomból randiznak. Közben meg azt kell nézni, hogy:

- a r0hadék emberileg nulla exem aki megcsalt, kidobott másért, az terhes

- 3 hónapja törött autóm áll a garázsban alkatrészre várva, amit egy esküvőre menet törtem meg, mert az aktuális csaj mielőtt kidobott volna, még egy utolsót haknizni akart velem a család előtt, hogy slampossága ellenére ő tud ilyen pasit is felmutatni

- munkahelyen napi szinten hallgathatom mindenkitől, hogy így a párom, úgy a párom, qrva unalmas

- olyan embereknek van stabil kapcsolatuk körülöttem, akik a hasukat leülve simán ki tudják csapni az asztalra, meg nagy toka

Aztán lehet csodálkozni, hogy miért nem szólalok meg, hallgatok zenét egész nap, befordulok teljesen. Otthon edzés, tv, alvás, néha kis pia.

Nem bírom, de legfőképp NEM ÉRTEM! Mindenem megvan, lakás, kocsi, sok zsé, diploma. Egyszerűen ki akarok a társadalomból vonulni, pedig egy dologra vágytam csak, boldog házassagra, családra, de úgy látszik teljesíthetetlen kérés a sorstól!

ELÉG, ELÉG, ELÉG!!!

2019. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!