Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha magas férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha magas férfiként azt látom pont a magas nőknek nem tetszem?

Figyelt kérdés

Eddig csak alacsonyabb barátnőim voltak (160-170 cm), de az utóbbi időben elkezdtek tetszeni a magas lányok. Persze a magasság nem minden, más dolgok is kellenek, de elég nagy pluszpont ez most nálam. Viszonzást viszont eddig nem nagyon tapasztalok. Van a tágabb ismerősi körömben két magas lány (valahol 180 cm körüliek lehetnek), akiknél próbálkoztam mostanában, de mindegyikük visszautasított. Az utcán is előfordul hogy megnéznek maguknak a csajok, de észrevettem, hogy a magasabbak szinte sosem. Rájöttem szinte alig látok magas férfi-magas nő párokat, mióta elkezdtem erre figyelni. A magas lányokat (175-185 cm) főleg saját magukkal kb. ugyanolyan magas pasik mellett látom. Vagy pont tegnap láttam egy helyes, magas barnát egy fél fejjel alacsonyabb sráccal. Szóval már nem is vagyok benne biztos, hogy a magas nőknek egyáltalán bejönnek a magas férfiak. Én 196 cm vagyok.


Azért a magasságot gondolom oknak, mert amúgy más dolgokban rendben vagyok. Bár nem vagyok olyan nőcsábász, aki száz nővel lesz az életben, de voltak lányok mondhatni mégis bőven az életemben, tartós kapcsolatok és rövidebb dolgok is, arcra is helyesnek mondanak, szegény sem vagyok, bár nincsenek még tízmillióim sem. Szóval más dolgokban is inkább rendben vagyok (mielőtt valaki azt írná, hogy biztos csúnya vagyok, vagy szegény, ezeket csak arra írtam.)

Egyelőre csalódott vagyok, mert túlságosan beleéltem magam, hogy találok egy 175-185 cm körüli lányt akivel kedveljük egymást, és milyen jó lesz, hogy nem kell annyit hajolgatni a csókhoz, hogy összeillünk majd fizikailag pont az ágyban is, stb. Szóval a magas nőknek tényleg nem tetszenek a kifejezetten magas (190 feletti) férfiak?



2019. nov. 24. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyan vicces volt 162 centis férfiként olvasni ezt a kérdést :D
2019. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá hogy a 175+ nők azért ritkábbak, de a személyiségük olyan változóak lehetnek ezért kisebb az esély egy pár megtalálásához.
2019. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De, tetszenek. És? Most ettől kapunk egy magas férfit párnak?
2019. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

190 magas férfi vagyok és az alacsony lányoknak jövök be.

A magasak annyira nem vesznek észre.

2019. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Az alacsony, ezért komplexusos lányoknál van ez a magasságmánia.

A magas lányok nem foglalkoznak az ilyen marhasággal.

2019. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer: az alacsony lányok nem komplexusosak, mert a lányoknak nem kell magasnak lenni. Miért nehéz ezt megérteni? Egyszerűen ha 160 centi vagy, jobban feltűnik, ha valaki 190, mintha 170.
2019. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Asszonypajtim 182cm magas kosaras, én 187 vagyok.

Szerintünk ez egy praktikus kombó.

Néha mikor ő még a lépcső alján áll, vagy valahogy 10 centivel megnő a különbség akkor poénkodunk hogy milyen kényelmetlen lenne. Te is mondtad, tényleg az.

Ebből kiindulva lehet hogy tényleg nem vágynak sokkal magasabb barátra.


Viszont

Egyébként pont hogy a magasabb nők a komplexusosabbak, mert a társadalom szerint a "nő legyen pici, az úr meg nagy". Ő sem örül annak hogy magas, mert szerinte nem szép. Én meg anno pont azért akartam megismerni mert magas.


Sok sikert, tényleg egészen más egy amazon.

Viszont inkább 190 körül keresgélj a te magasságoddal

2019. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig szerettem volna ennyire magas pasit, de sosem érdekeltem őket. Azt tapasztaltam hogy még a 2 méter körülieknek is a 160 centis nők kellenek.

Egyébként igen, sokan bántják a hozzám hasonlóan magas (187 cm) nőket, hogy tramplik vagyunk meg ez már nem nőies. A 30as eveimre sikerült csak elfogadnom magam.

2019. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

8.ra reagálva.


Azért nagyon nem mindegy a súly/magasság arány és az meg főleg, hogy fiút, pasit, vagy FÉRFIT akarsz magad mellé!


Egy FÉRFI magas, hosszú lábú, elegáns nőt akar. Aki már a megjelenésével is emeli a férfi presztízsét.


Nem véletlen, hogy a VS angyalok is jellemzően 180+ -osak.


Ha alacsony nőt akarok, akkor már legyen tini, max 19 éves. Felnőtt nő viszont 175-től indul!

2019. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


1. Van egy 167-8 cm-es jó barátom, akit még középiskolából ismerek. Ő annyit csinált, hogy kigyúrta magát (75-80 kg színizom), ezen kívül húsz éves korunk körül lett jó stílusa, megjelenése, öltözködése és elkezdett tökösen, magabiztosan, jó dumával beszélni. (Előtte 50 kiló, pattanásos, bőrdzsekis-acélbetétes stílusú, csendes volt.) Az biztos, hogy hátrányból indult hozzám képest, mert a nők a magasságot is nézik, mégis több nővel volt már azóta is, mint amennyivel én szerintem valaha is leszek. És tartós párkapcsolata is volt már. A magasság is számít, de nem csak az számít, bőven lehet más dolgokkal is kompenzálni.


2. Nagyvárosban élek és azért napi szinten látok néhány magas lányt, de igaz, hogy tényleg kevesebben vannak. Viszont a kölcsönös vonzalom is kell, az nagyon sokat át tud lendíteni olyan akadályokon, mint a nem pont egyforma személyiség.


3. Azt hittem már 5 magas férfi írt neked privit tegnap óta.


4. Ugyanezt tapasztalom.


7. Köszi, még nem adtam fel teljesen az ügyet. Viszont elég vicces, hogy azt mondod 190 centis nők között keresgéljek. Ha mondjuk 50-ből 1 lány van, aki megüti a 180 centit, akkor kb. 500-ból 1 lehet, aki megüti a 190-et :D Nem is tudom láttam-e valaha az életben 190 centis csajt, nemhogy legyen köztünk valami :D


8. Én nagyon örülnék egy 187 centis barátnőnek .


5-6-7-8-9:

Találkoztam már magas nővel is (180 feletti nő), akit zavart a magassága és alacsony nővel is, akit zavart az alacsonysága (160 alatti nő). Utóbbi el is mondta magáról, hogy tudja magáról, hogy Napóleon-komplexusos emiatt, ami asszem pont erről szól.

Bevallom néha engem is zavar a magasságom, pl. amikor beverem a fejem mindenféle ajtófélfákba, csillárokba, vagy nekem is mondta már lány valaha, hogy túl magas vagyok neki. Szóval elhiszem, hogy léteznek magas és alacsony emberek is, akiket zavar a saját magasságuk, bár nem tudom van-e olyan, hogy kiket jobban, de szerintem ez nem is számít.

2019. nov. 25. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!