Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egyetlen nőnek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egyetlen nőnek sem jönnek be a romantikus, normális pasik?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy csak a szemét pasik jönnek be a nőknek. Normális pasi vagyok, egész tűrhetően nézek ki, mégsem találok magamnak társat. Nem tudom mi baja van a nőknek, miért jó ez nekik.

2019. dec. 6. 00:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel csak, hogy általában akik magukat normális pasinak állítják be koránt sem azok, csak nem veszik észre. De ettől függetlenül lehet, hogy te az vagy.
2019. dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Na, már megint egy romantikus jó fiú, akiről hamar kiderül, hogy csak maga gondolja igy.
2019. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
hát van akinek bejön
2019. dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerintem normális pasi vagyok :D Persze ez szubjektív. Főzök, mosok, takarítok, de nem vagyok egy papucs alkat. Szeretem a gyerekeket, az állatokat, állítólag jóképű vagyok. Mégsem találok nőt egy komoly kapcsolatra.
2019. dec. 6. 00:38
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
A párom ilyen. De ő sem azzal kezdte, hogy az első randin lement kutyába és úgy nyalt körbe, mintha a Titanicban lennénk. A romantika akkor jó, ha az ember kiérdemli. Amit nem érdemel ki és amire nem kíváncsi, mégis kapja, az látszatromantika.
2019. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy romantikus pasim. Ő is főzött,mosott, takarított.Ha munkába voltam nem tudtam bármikor felvenni a telefont,ha hívott.Igy esett, hogy nem egesz 8 óra alatt összesen 102 hívást volt képes indítani felém.ill volt pár rövid hangüzenet.Na ettől én nagyon kiakadtam és kidobtam.2 évig nevnapomra és születésnapomra csokrokat küldött és zaklatott.Sajat elmondása szerint normális,kedves, romantikus férfi...Na én az ilyen romantikabol se kérek 🙄
2019. dec. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Rockarc ***** válasza:
90%

Megmondom kik nem jonnek be a noknek. Azok, akik mindenben atlag alattiak. Pedig parezer eve meg csak az ero es az agresszivitas volt a meghatarozo. Ez mind a mai napig sokaknal bejon. Aztan belepett a penz es a hatalom. A mai vilagban meg a boseg zavara van. Lehetsz okos, vagy humoros, szep, muvelt stb. Mindegyikre van kereslet a megfelelo helyen. Az, hogy semmivel nem tudod ellensulyozni a nyilvanvaloan tokeletesen tesztoszteron negativ mivoltodat, az pont azt jelenti, hogy igen messze vagy az atlagtol. Ugyanis aki nem szuletett adonisznak, az altalaban tanultabb muveltebb ember lesz, mert kevesebb idot fordit egyeb dolgokra. A kulso helyett a belsore koncentral. Tehat az atlagos embernek is van legalabb egy kiugro tulajdonsaga, amivel kompenzalni tudja a tobbi soron "elszenvedett" veszteseget.


A romantikanak ehhez semmi koze, ferfikent buksz el. Es nem, nem normalis az, aki semmit nem tud. Azt peldaul tudtad, hogy az emberek 95%-a 1, szammal leirva egy db huzodszkodast sem tud megcsinalni? Szerinted 100 eve milyen volt ez az arany? Eleg sokan lesullyedtek a szint ala, most meg csodalkoznak, hogy az evolucio leselejtezi a genkeszletuket. Meg olyan kerdeseket irnak ki, amit meg a tizeneves szuzlanyok is megmosolyognak. Vajon mi lehet a baj veled?


De mondok meg valamit. Egy no pont annyira erzi nonek magat melletted, mint te ferfinak magadat. Es bizony sikitva menekulnek azok elol, akikrol messzirol leri ez az erzes. A romantikus ferfi csak a lanyregenyekben meno meg a szerelmes filmekben. Mint a zsirafos viccben. Jo jo, de otthonra nem kene. Pontosabban egy huszadrangu dolog, ha elotte mar szaz masik dolog stimmelt, akkor jon az, hogy vajon mennyire romantikus? Es ha a doglott halat megszegyenitoen elfuseralt vagy a romantikabol, akkor is megvonjak a valukat, de legalabb X dologban nagyon jo, es az szamit. Kend a hajadra a romantikat. Novessz tokot, izmokat es agyat. Az legalabb az elet mas teruletein kamatoztatni tudod. A eroltetett bajgunarkodast, meg amit romantikanak gondolsz, azt nem.


Kimerito es hasznos valasz volt?


43F

2019. dec. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
De. Nekem csak azok / ők jönnek be, de nem kérek priviket, foglalt a szívem.
2019. dec. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

Igazság szerint én magam sem vagyok valami romantikus, így nem igazán tudok mit kezdeni az ilyen gesztusokkal.

Pl. akivel legutóbb randiztam, pár tali után küldött egy rózsacsokrot és egy hatalmas ajándékcsomagot, ami bár kedves, de borzasztóan túlzás volt.


Sokkal jobban tudom értékelni, ha valaki csak szimplán figyelmes velem, odafigyel arra, amiket mondok neki, meg hogy mi esik jól nekem, és nem mellékesen, aki jól meg tud b***ni.

2019. dec. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Mert mindegyik csal. Ezt a férfitársaid mondják.
2019. dec. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!