Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha nem vagyok romantikus típus egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, de a romantikus filmeket sem szeretem, nem szeretek virágot kapni, nem igénylem, hogy kezen fogva andalogjunk a pasimmal, a szexben is azt szeretem, ha bevadul a srác. Őszintén szólva elég ferfiasnak érzem magamat ilyen téren. Ez mitől lehet?
2016. ápr. 21. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkori/családi trauma, szülők válása, alkesz fater, rossz családi minta... ilyenek szoktak lenni a háttérben.
2016. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Az első öt percben nem probléma, utána a srác befeszü. hogy nem vagyok elég naiv, nekem semmi sem jó, nem cukiskodok. Pedig kis dolgokkal is nagy örömet lehet nekem szerezni.


Én tudom, hogy nekem azért ilyen a hozzáállásom, mert sokmindenben magamra vagyok utalva. Nagyon régóta egyedül élek, csak én tudok megoldani bizonyos problémákat, így nem vagyok az a tipikus andalgós, fülbenyalogatós partner.


Azt hittem, hogy ez előny lesz... Hát nem az.

2016. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baj, mert nekem volt egy ilyen barátnőm és kb. k_rvára leszarta, ha kedveskedni akartam neki. Kibírhatatlanok az ilyen nők hosszútávon.
2016. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért szarta le, mert nem volt beléd szerelmes.
2016. ápr. 21. 16:13
 5/5 mikeXxX ***** válasza:
Mond ,hogy szabad préda vagy :D ?
2016. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!