Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek olyan férfivel, aki elveszítette a lábát?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
65%

Emberek, mi folyik itt? Nagyon sokatokból hiányzik az ELFOGADÁS.

Mitől lennék én rossz ember, csak azért, mert én nem jönnék össze egy ilyen emberrel? Semmivel.

Van, aki összejönne ilyen emberrel, van, aki meg nem. Ennyi. Ezen nincs mit túl ragozni, de sokatokból ömlik a szenny, nem csoda, hisz gondolom a Mikulás szenet tett a cipőtökbe reggelre, mert csak ezt érdemlitek.


Nagy felelősséggel, odafigyeléssel, alázattal és teljes életmódváltással jár az, aki egy testi fogyatékossal, mozgáskorlátozottal él együtt. Teljesen megváltoztatja addigi megszokott életviteledet.


Miért zavar az bárkit, ha mindenkinek mások a társkeresési elvárásai?

Ha én pl. elvárom, hogy a párom ne dohányozzon, ne fogyasszon alkoholt és legyen számára fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód, akkor rossz vagyok, meg igazságtalan, mert nem adok esélyt egy dohányzó férfinak? Ám legyen, de hagyj én döntsem már el, hogy kivel szeretném leélni az életemet, oké? Ebbe senkinek semmi beleszólása sincs.


Ti pedig, akik csak fröcsögni tudtok, szálljatok egy kicsit magatokba. Mindjárt itt a szeretet ünnepe.


Az első válasz az enyém, hogy nem és a 13-as is. Oké, le lettem pontozva, mert valakinek nem tetszett, attól én még így gondolom és nem vagyok rosszabb ember, csak mert ez a véleményem. Nem bántottam senkit.

De ez a Gyk. Lassan egy förtelem! Az emberek egymás iránt tanúsított viselkedése és hozzáállása tükrözi is ezt.

Azért nem kell lepontozni senkit, mert én a fehéret szeretem, de a kérdező meg a feketét.

Különbözőek vagyunk, különböző igényekkel.


Az elfogadást pedig tanuljátok meg. Nem kell állandóan még az élő fába is belekötni, csak azért mert egyesek itt akarják a frusztrációjukat levezetni. Lehet menni sportolni, pl. küzdősport, vagy futás, hogy a stresszt levezessétek.

Békéljetek meg egymás véleményével!

2019. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
16%

"Ennyi elkényeztetett hülye pic**t mint ti..."


Minderinek megvan a joga arra hogy eldöntse hogy kivel mi alapján jönne össze és kivel nem.


Az emberek bizonyos %-a szimplán összehányja magát ha egy fenőt férfit /nőt tisztába kell tenni. Ettől ők nem rosszabbak mint más, szimplán csak nem bírják sz...r szagot.


Van aki ezért nem dolgozik tehenészetnél vagy lovardában. Ez van.

2019. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nincs semmi gond, hogy valakinek nem a válasza. De remélem azt latod,hogy néhányan nagyon durván es tiszteletlenul fogalmaztak
2019. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen butak vagytok eyedul is, vay valaki fogja kezeteket? Arrol volt szo amilyen stilusban irtak nehanyan, nem a nemleges valasz a gond. Nem lesz ettol senki rossz ember, de hogy rogton Taigetoszra kuldenetek ezert, akkor ne is menjunk bele ki frusztralt.
2019. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy

[link]


Ja es van olyan testépítő is akinek egy lába sincs

2019. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, akinek egy lába hiányzik, dolgozik, és mellette sportol, teljesen el tudja látni magát, ismétlem, teljesen. Egyáltalán nem szorul segítségre.
2019. dec. 6. 17:53
 57/63 anonim ***** válasza:
100%

#56 (Kérdező)

Nekem így jöhetne.

2019. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nemleges válasszal volt senkinek gondja, hanem a gusztustalan stílussal, amit néhányan leírtak a beteg emberekről. Holott holnap ők is lehetnek fogyatékosak. Mindenki azt gondolja, hogy vele ilyen nem történhet, aztán a híradóban mégis hallani, hogy mennyi baleset és sérült van az utakon.
2019. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha akkor veszítené el, mikor már együtt vagyunk, nem szakítanék emiatt.
2019. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
10%
51: mit vársz? Ez Mo., magyar társadalommal... Legalább letükröződik a valóság...
2019. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!