Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem kiábrándító ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kiábrándító ez?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedés során, apró elejtett szavakból kiderül, hogy pl. a kiszemelt srácnak nem tetszik több dolog rajtam, amin nem lehet változtatni, de nem adja jelét annak, hogy zárjuk le.Pl. Nem tetszik neki az öltözködésem, a keresztnevem vagy ilyesmi.Finoman tesz megjegyzést, vagy pedig az a jel, hogy nem dicsér meg.Csak mert szerintem az a normàlis ismerkedésnél, ha a két fél odavan a másikért, aki meg állítólag szerelmes, pl. a másik hangjába is bele van bolondulva.Ez annyira önbizalomromboló nem?Természetesen az ilyen szituációkat hagyom, de ebben az a felfoghatatlan, hogy nem is én kezdemènyeztem.Miért van ez?

Azt is tegyük hozzá, hogy nem vagyok egy olcsó lotyó, sőt inkàbb visszafogott.



2019. dec. 6. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Visszakérdezek. Inkább hazudjon egy nagyot? Az nem fog zavarni, hogy nem őszinte veled?
2019. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Visszakérdezek:Azzal, hogy nem zárja le, tényleg olyan őszinte?
2019. dec. 6. 19:19
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Férfiként azt mondom, jó nagy b_romság. Attól, hogy nekem tetszik bizonyos hajszín pl, még nem jelenti azt, hogy nem tetszhet teljesen más hajszínű nő. A férfiaknak nem csak egy típus tetszhet. Sőt, néha szándékosan "nem szabad" dícsérni, mert "túl nyálasnak gondol majd a nő" és koppansz egy nagyot.
2019. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
"Értem" kérdező, tehát ha nem talál téged 100%-ig tökéletesnek, hibátlannak -szar ügy senki se az- akkor dobjon is, mert nem érdemel meg. Aham. Sok szerencsét, hogy ilyen pasit találj, aki szerint hibátlan vagy, és őszintén is gondolja, szükséged lesz rá.
2019. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Velem is hasonló történt nemrégiben. Csak meg akart egyszer dugni, de annyira hülye volt a szerencsétlen, hogy egyáltalán nem figyelt arra, miket mond. Például, hogy ő imádja a nagy mellű nőket, miközben az én mellem 75/B, meg a szőkéket, én barna, meg a húszéveseket stb. Állandóan a volt csajairól beszélt, rám se nézett, kritizálta a hajamat, a ruhámat, meg mindenemet. Elkezdte a hülye szövegét ezek után, hogy szeret, meg hogy költözzek hozzá.

Mi a francnak nem keresnek az ilyenek olyan nőt, aki tetszik nekik? Ja, hogy éppen nem tudott keríteni dugásra senkit. Koptasd le a francba, mert ez téged is csak megdugni akar.

2019. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Számára az a kategória vagy, aki dugni még jó.
2019. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem normális dolog még akár egy párkapcsolatban is, hogy a két fél talál negatívumot is egymásban és nem rajonganak a másik utolsó fingásáért is. Inkább az a kiábrándító, ha valaki ezt nem képes felnőtt ember módra, tapintatosan megbeszélni a másikkal, hanem visszamegy ált suli hatodikba (vagy már alapjáraton megállt 12 évesen a szellemi fejlődésben) és nem azt mondja, hogy "hmm, elég furcsa, különleges neved van, még sosem hallottam", vagy felkiált a kávézóban, hogy "úristen, ki nevezné el a gyerekét Eufrozinának???". Az öltözködéssel kapcsolatban is normális dolog, hogy nem minden ruhadarabunk tetszik mindenkinek, normális ember meg már eleve össze sem jön olyannal, aki úgy öltözködik, hogy neked kell szégyenkezned helyette, ha együtt mentek valahová.
2019. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem nagy elvárás, ha már közekedik valaki felém az találjon rendben engem, vagy akkor ne közeledjen, hiszen senki sem kényszerítette rá.Ha viszont közekedik, akkor az ne legyen probléma, hogy milyen a nevem.Bocsi azon nem tudok, és nem is akarok változtatni.
2019. dec. 6. 19:32
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
8: Egészen biztos, hogy nem érdekled? Csak mert "A Katik mind bolondok" stb célzások egyáltalán nem biztos, hogy azt jelentik, hogy nem tetszik a neved, illetve az "az a jel, hogy nem dícsér meg" szintén nem állja meg a helyét mindig. Persze ha nem értitek egymás nyelvét, az már önmagában probléma, ezt aláírom.
2019. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen egyetértek veled, kérdező.


Legutóbb egy srác szerelmet vallott nekem, de visszautasitottam, és utána még néha írt nekem, aztán az egyik beszélgetéskor szóba került a külső, és bár előtte oda-vissza volt tőlem, most meg azt mondja, hogy a tested sem rossz, de azért van mit csiszolni rajta...


Mielőtt valaki felreertene, nyilván nem vagyok tökéletes, ahogyan senki sem az, de mindenki dicsérni szokta az alakomat, meg hogy mennyire csinos vagyok, és akikért eddig oda voltam, azoknak a testet is imádtam, nem is gondolkodtam ilyenen, hogy háat elmegy...

Szerintem az ilyen nagyon gáz. Jól is teszed, ha koptatod őket.

2019. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!