Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak nem lenne kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak nem lenne kiábrándító ha a szerelme olyan idézetet írna ami öreges? Lent

Figyelt kérdés

Kezdeti kapcsolat, kezdtem szerelmes lenni, erre a srác olyan idézetet küldött nekem, hogy megtalálta bennem a barátot, testvért szülőt egyszerre, az idézet szerint ez az igaz szerelem barát akivel bla bla bla testvér aki segit, szülő aki gondoskodik rolad stb


Mivel kezdeti kapcsolat a barátságtol messze állunk néha zavarban is vagyok, testvér jelleggel végképp nem akarok ffi mellett állni, de mivel szükségem van egy ffiben érezni az erőt, támaszt, szülőként sem én funkcionálok.


Usztam eddig a rozsaszin ködben, erre bevágja ezt az idézetet nekem, aztán felhiv hogy holnap nem lesz elérhető, ne aggodjak.


Jol érzem hogy lehozo az egész?


2018. nov. 5. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem cuki. De kinek mi.
2018. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem túlkombinálod. De ha neked túl nyálas, és túl erőltetett, hát istenem,nem vagyunk egyformák.


A lényeg: a srác rózsaszínködben van, odavan érted, ennyi.

2018. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De a szexi nőt vagy tàrsat, leendő párját akkor nem is látja bennem?

Es holnap nem elérhető. A mai világban n tud teloközelben lenni.olyan érdekes, nem?


Jobb ha hagyom az egészet, nem?

2018. nov. 5. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Ezt vele beszéld már meg kislány, mikor elérhető lesz holnap után!
2018. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most irtam neki annyit hogy jol félreismert eddig mert en nem a barátja tesoja szuloje akarok lenni egy ffinek



Mindegy is mit reagàl. Mert már az idézet az ott van.

Összevissza hantàl hogy miert nem lesz elérhető. Az meg hogy nézne ki a kapcsolat elején hogy neki allok faggatni?

2018. nov. 5. 21:14
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy 10???
2018. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekem az lenne kiabrandito amit itt osszehordtal!


Megis mi legyen? Tamadjon le? Akkor meg az lenne a gond.


Jobb lesz, ha hagyod ezt a fiut, mert jobbat erdemel nalad, olyat aki tudja ertekelni.


Es megis miert kellene mindenkinek allandoan elerhetonek lennie?????

2018. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Hany evesek vagytok?
2018. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Úgy hivatkozol rá mint a "szerelmed"-re, és ott akarod hagyni valami barom idézet miatt?


Mi az én időmben még mérleghintáztunk a játszótéren 10 évesen, nem pedig a gyakorira posztoltunk hülyeségeket...

2018. nov. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Olyan hihetetlenül ostoba emberek vannak... És még én vagyok szűz 28 evésen...
2018. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!