Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "fancsali ábrázat" tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "fancsali ábrázat" tényleg kiábrándító a lányok számára?

Figyelt kérdés
Egy olyan fiú akinek komor a tekintete, nem szemez egyik lánnyal sem mert rögtön elkapja a tekintetét, könnyen elpirul ha meg kell szólalnia és sokszor olyan halkan beszél,hogy alig lehet hallani.
2018. dec. 5. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felém is ilyen, akkor elég kiábrándító. Főleg ha amúgy nem nagyon ismerem, mert akkor nem tudom eldönteni, hogy most ennyire félénk vagy csak abszolút nem érdeklem. Az, hogy valaki nem egy hivalkodó, állandóan középpontban lévő ember az lehet vonzó. Én mondjuk a magabiztos embereket kedvelem, de ezek csak személyes preferenciák.
2018. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ja.

Az.

2018. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pl nekem az is tetszik a barátomon, hogy ha utazik tömegközlekedésen, akkor nem a földet nézi vagy ki az ablakon, hanem a többi körülötte lévő embert fürkészi. Vagy ha eszébe jut valami vicces és magában van, akkor is mosolyog vagy elneveti magát, ha vannak emberek körülötte. Vagy hogy látszik a tekintetén, ha gondolkodik, látszik rajta, ha kíváncsi, ha jó kedve van, ha nem tetszik neki valami.


A legtöbb embernek sajnos folyamatosan pókerarca van (vagy nevezhetjük fancsali, semleges ábrázatnak is), ha elmegy otthonról. Benne tetszik ez is, hogy nem ilyen, mintha nem viselne álarcot, vagy legalábbis sokkal kevesebbet, mint az átlag.

2018. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Ezeknek minden kiábrándító,legalább van miért nyávogniuk.
2018. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Tudod alapvetően magamból indulok ki. Én akkor szoktam "fancsali" képet vágni és kerülni a szemkontaktust, ha vagy alapból rossz kedvem van, vagy nem szeretném ha bárki beszélgetést kezdeményezne velem. Buszon, utcán például rendszeresen az a tapasztalatom hogy ha akár véletlenül is szemkontaktust teremtek egy férfival az azonnal ismerkedni akar, így kifejlesztettem egy fülhallgató-telefonozás vagy ablakon kifejezéstelen arccal kimeredés kombinációt amiből a legnagyobb tuskónak is leesik hogy ne jöjjön oda.

Ha viszont olyan embert látok akivel van kedvem beszélgetni, arra rámosolygok vagy a szemébe nézek minimum.

Ezért aztán azt gondolom, ha valaki nem néz rám, nem teremt szemkontaktust, elkapja a tekintetét, az vagy nem kedvel, vagy nem szeretné hogy megszólítsam, így ennek megfelelően nem fárasztom a jelenlétemmel.

2018. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én senkivel sem teremtem meg a szemkontaktust és mindig szomorú vagyok.
2018. dec. 5. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedvesen kell vicsorogni rájuk és közben lexarni, hogy mit gondolnak. :D
2018. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!