Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes társkeresőn számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőn számít az, hogy férfiként mit írok bemutatkozó szövegként?

Figyelt kérdés
Hosszú szöveg, rövid szöveg, komoly, humoros, milyen legyen?

2018. jún. 4. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem számít.


Az számít, hogy az adott nővel egyeznek-e a céljaitok, illetve, hogy a szexpiaci értéketek egybecseng-e éppen.

2018. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor viszont a céljaimat kell leírjam a bamutatkozóban?
2018. jún. 4. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam egy olyan pasi kuka,aki nem tud időt,energiát szánni a profiljába.Nekem fontos,innen is látom,hogy milyen értelmi szinten áll,humorral nagyon fel lehet dobni.
2018. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt írsz a bemutatkozásba, amit akarsz, ha nem tetszel valakinek kép alapján, akkor úgy sem fog számítani, hogy mit írtál, ha meg tetszel valakinek, akkor sem fog számítani, mert majd beszélgetésben/személyesen bemutatkozol neki.


Ha nincsen valami nagyon előnyös képed, akkor én a helyedben nem fűznék nagy reményeket az internetes társkereséshez.

2018. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem igazán számít. De ha bemutatkozó szöveget írsz, akkor a legjobb ha lehetőleg rövid és a te "stílusodba" legyen megírva. Ez alatt azt értem, hogy ha a hétköznapi életben egy komoly ember vagy, akkor ott ne add elő, hogy humoros vagy stb., vagy fordítva.
2018. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, úgyis bohóckodás lesz.
2018. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Internetes társkeresőn két dolog számít férfiaknál: életkor és külső!

Bemutatkozó szövegnek nagyon kicsi a jelentősége, ha jól nézel ki, akár ne is írj semmit. Válásom után, immár 12 éve, 40 évesen kezdtem társkeresőzni. Szerencsére egész jó fizimiskával vagyok megáldva, így aztán tök mindegy mit írtam bemutatkozónak, csak egy mondatot mondjuk, szinte csettintésre jöttek a nők, 25 évestől 45 évesig, hajadontól elvált anyukákig, de 35 felettiekkel nem is kellett foglalkoznom. Sokan jelentkeztek maguktól, de leveleimre is rendre kaptam választ. Alig tudtam a randikat beosztani, volt hogy egyik csajnál ébredtem, másikkal ebédeltem, harmadiknál aludtam, negyedikkel mentem hétvégézni. Ez a tobzódás tartott úgy öt évet, és soha nem írtam ki a reglapjaimra szinte semmit se, és nem volt se pálma fa alatt meg bmw mellett pózolós képem, hanem teljesem hétköznapi képek.

Aztán kikötöttem egy 11 évvel fiatalabb csaj mellett úgy öt évre, és amikor annak vége lett, immár az ötödik X után újra belecsaptam az internetes ismerkedésbe. Azaz hogy csaptam volna, de nem ment. Továbbra is jó képeket töltöttem fel, és próbálkoztam sokféle hosszú és rövid szöveggel, viccessel, komollyal, de tök mindegy volt. A csajok már nem jöttek, csak az 50-65 közötti mamikák jelentkeztek, vagy a kövérek, azok persze sokan, de odáig meg én nem süllyedek le. Már a 45 körüli nők sem válaszolnak, pedig jobb kondícióban vagyok, mint 10 éve. De az ötödik X miatt kiszelektáltak a fiatalabb nők.


Konklúzó: csak a külső és az életkor számít a férfiaknál!


PS: no lehet hogy most kellene bedodni a bmw-s képeket meg a pálmafákat, ki tudja. :)

2018. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem számít. Kép alapján, és paraméterek alapján döntenek.
2018. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem számít. Legyen benne valami informatív, különben nincs az az isten, hogy én igyekezzek a beszélgetés alatt. Fogalmam sincs, ki az az ember, fogalmam sincs, mit csinál és mit szeret, ilyen sablonokat meg nem fogok kérdezni. Arra van a leírás nálam is.


Humor jöhet, de legyen egyedi. És informatív. Semmi nyál meg semmi lélekkiöntés, csak tudjak mire építeni.

2018. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, nekem csak az számít, mit és hogyan tálal a pasas szövegesen. Volt egy olyan, négyéves kapcsolatom, ahol a szövegébe zúgtam bele jóval azelőtt, hogy akár egy fotót láttam volna róla. Ezalatt a párbeszédünk szövegét értem, de az adatlapja is vicces volt, bár csak annyi volt rajta, hogy amióta nincs fent képe, azóta jóval többen lájkolják az adatlapját. Nem egy kétkötetes regény, de megadta az alapot a beszélgetésünkhöz, szóval nagyon is számított a dolog.

A mostani, 3 éve tartó kapcsolatom pedig egy saját maga által írt 8 soros verset posztolt.

Ezen felül akiket én böngészés után lájkoltam, mind csak olyanok, akiknek értelmes dolgokat vagy helyesen írt, önálló gondolatokat láttam az adatlapján.

De Neked kell eldöntened, hogy olyan nőt szeretnél, aki gondolkodik is vagy mindegy a szellemi kapacitás, mert akkor ahhoz kell belőni a "csalit".

Én a humort preferálom amúgy, mindegy hogy hosszú vagy rövid.

2018. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!