Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy rúgassam ki a konkurenciát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rúgassam ki a konkurenciát?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy nő aki nagyon tetszik. Én is neki. Elhívtam még a nyáron túrázni, meg horgászni. Minden jól haladt köztünk de időközben képbe került egy másik férfi, aki szintén rástartolt a kiszemeltemre. Most ott legyeskedik körülötte. Az a gond hogy arcra is jobb mint én , és a közös üzemi zuhanyzoban láttam hogy a farka is nagyobb. Tuti én leszek félretéve ha így folytatódik.


Mit csináljak hogy eltüntessem a képből ? Nem fogok újra születni helyesebb arccal , magasabbként , vagy 20 centis bottal a jelenlegi 14 helyett. 😐


2019. dec. 8. 11:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Te mások farkát nézed a közös zuhanyzóban? Nem kicsit vagy beteg, emellett paranoiás vagy, ezért leszel félre téve
2019. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#10 De, elmebeteg. Meg te sem vagy tiszta fialás, hogy ilyen hülyeségeket írsz. Ezért nincs az inceleknek senkije, mert a deviáns világnézetetekkel üldözitek el a nőket.
2019. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha nyár óta nem történt semmi, akkor nem fog, függetlenük a másik pasitól
2019. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Zuhanyzóban? Ez valami gyár? Proliként mit akarsz? Persze, hogy félre leszel téve, és nem csak most, hanem mindig. A proliknak ez jár!
2019. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

#14


Érdekes, hogy nekik ez jár, de a gyülevész segélyen élőknek meg elvileg tisztelet kellene járjon, meg "külön elbírálás", mert "szegénykék", és "az más"

2019. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Rockarc ***** válasza:
90%

Azert az se mindegy, hogy nyaron turaztatok es meg egy csok sem volt azota, pedig mar mindjart karacsony van. Mindezt ugy, hogy a munka miatt mar ismertetek egymast valamennyire. A tura vegen mar siman lehetett volna tobb. Ha te nem leptel az is jelent valamit, ha leanyzo huzta el magat az is. Szegeny csaj, mire agyba viszed olyan 80 korul lesz, ha rad var. A hosszerelmesekkel mindig csak a baj van.


43F

2019. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz bármit, ezt már buktad. Nem voltál elég férfi, eltosztad a lehetőséged. Ha ezt a fickót kirúgatnád, -ami szólok, kötve hiszem, hogy menne- akkor lesz másik. Azt meg leorgyilklod? 😛
2019. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aztán ha kirúgatod, attól neked jobb lesz, vagy jobban fogod érdekelni a csajt?! Teljesen idióta vagy...
2019. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!