Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a konkurenciat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a konkurenciat? Nagyon nehez. Tippek?

Figyelt kérdés

Parommal tobb mint fel eve vagyunk egyutt.

Mindig is olyan ferfit szerettem volna magam melle,akiert irigyelnek engemkaptam, aki vagany,szei es akit nagyon szeretek.


Nos, meg is kaptam, pkusz sportmotorozik is, raadasul fiatal,jokepu,sportos..nem is sorolom a lenyeg hogy szemrevali a parom :)

Es most ugy erzem nem tudok mit kezdeni a sok konkurenciaval.

Ha elmegyunk valahova motorozni megbamuljak a nok, latvanyosan osszesugnak egymas kozt, meregetik... Csorog a nyaluk...

Ha esetleg ismeros csajjal talalkozunk (akit ismer a parom) es kedves meg udvarias az illetovel,akkor a csaj mar azonnal elajul,latvanyosan elpirul...vagy latszik higy odaig van...

Apropo, parom nagyon kedves,elozekeny,udvarias a nokkel (de nem flort szinten) es ezt a csajok azonnal felreertik.

Ha parom kedvesen mosolyog vagy csak oldalra huzza a szajat elojon a szexi csibeszes mosolya,na akkor meginkabb latszik hogy az adott ismeros no fulig pirul es zavaraban csak hebeg.habog


Plusz ha parom egyedul megy valahova es a motorral kozlekedik a nok azonnal kiszurjak a bukosisakot a kezebe... Plusz ha motoroa overallban van akkor gyakran le is szolitjak... Vagy sok motoros no beszedbe elegyedik vele, hogy,, dejjo,motorozol te is...,,


Engem ezek zavarnak.

Tudom hogy imad a parom...en is Ot... De sokszor ugyverzem tul nagy a konkurencia,es zavar a sok no korulotte.

Ha elmegyunk egyutt mitirozni es beulunk valahova enni vagy ilyesmik,na...mar ott is a pincercsaj total KO


Multkor is mindketten motoros overallban voltunk, beultunk egy cukraszdaba, a pultoa kiscsaj meglatta a paromat es olyan feltunoen kimeresztette ra a szemet hogy csak lestem... Utana meg ott vigyorgott ra a kiscsaj,mintha ott sem lennek.

Nem akarom magam dicserni,mert nem tartom szepnek magam. De igenyes vagyok,fiatal,szep arcu...vekony...tehat nem vagyok szurke kiseger.


De ez total leepiti az onbizalmamat


2015. máj. 13. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Motor, motor, motor, te lehet, hogy inkább a motorba vagy belezúgva...


Amúgy ez van, ha az ember külsőleg is dekoratívabb emberrel van, akkor ez benne van a pakliban, felül kell rajta emelkedni.

Azt mondod, szeret téged, jól megvagytok, akkor mi a gond? 13 éves vagy?

2015. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet róla,mert most már kíváncsi vagyok erre az Adoniszra akitől mindenkinek leesik az álla :)
2015. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, 5 év múlva amikor pénzt is kell majd produkálnia és csak a közmunka lesz számára már nem lesz annyira vonzó pasi.
2015. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolso...nem igazan ertem,hogy hogy jott ide a kozmunka tema.


Amugy dolgozik,meghozza tipikus ferfi melot,mivel szerelo :)

2015. máj. 13. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt magadban kell lerendezned. Ha bízol magadban és a párodban nem érdekelnek mások...
2015. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismeros a helyzet... Az en parom is lehengerlo raadasul tavkapcsolatban vagyunk es majd megorulok a nalam sokkal szebb es csinosabb no miatt akikkel egy szakra jar.... Ugyan azt tudom neked mondani amit o szokott nekem a parodnak " te vagy a tokeletes es nincs olyan hogy jobb nalad"

Szoval legy buszke ra hogy az a ferfi akiert bomlanak a nok veled van nyugodtan huzd ki magad a tobbi no jelenleteben vagy mondj neki valami kedveset. Soha ne huzz le vagy dicserj mas not elotte mert elobbit rissz tulajdonsagnak veszi utobbival meg csak felhivod a figyelmet olyasmira ami amugy hidegen hagyja.

Mutasd ki hogy szereted nyilvanosan is nyugodtan a motoron meg bujj hozza. Nem kell orizned meg feltekenynek lenned hisz veled van nem massal es vegulis ilyen ferfira vagytal, tenyleg hagynad hogy a boldogsagodba poszkitson nehany cafka?

18/L

2015. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolso nagyon koszi :)

Sok Boldogsagot Nektek!!!

2015. máj. 13. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!