Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire számit hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számit hogy ki mennyit keres?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt látom hogy kérdezők és kommentelők oda irják hogy fizetésem pl 200.000ft.
2019. dec. 8. 18:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Van akinek számit van akinek nem, csak itt már annyira csőlátásúak a népek h...

Ami nem meglepő hisz erről lehet csak olvasni itt.

2019. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

A proliknak nem számít, amiknek minden mindegy, jó nekik is az igénytelen albérletükbe meg az anyjuknál a 120ezer forintos fizetésükből, az is jó nekik aki ugyanígy él.


Egy igényes ember nyílván munkájára és életvitelére is igényes társat keres.

2019. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Ha csinos, értelmiségi nőt akarsz, akkor sajna számít. Én már 35 évesen tapasztalt férfi vagyok kérdező, diplomás, de csak állambácsinak dolgozok jogászként nettó 210 ezerért vidéken. És ez itt Kelet-Mo-on annyira nem is rossz. Az viszont tény, hogy jópár éve volt 4 barátnőm. 1 egyetemi tanárnő, 1 gépészmérnök nő, egy építészmérnök nő és egy közgazdász nő. 3 szor ők, egyszer én szakítottam. Nem érdekel mi van velük, de pár hónapja ránéztem a facebook adatlapjukja. A tanárnő egy vezető villamosmérnökkel (Boschban) van élettársi kapcsolatban Pesten. A közgazdász nő egy rendőrőrnaggyal van (300 nettó felett van a bérük, tudom)kapcsolatban. Az építészmérnök nő egy saját gyógyszertárral rendelkező gyógyszerésszel van házasságban. A mérnök exem pedig nem érte be más mérrnök férfiakkal (sokan udvaroltak neki), hanem egy külföldi elismert bármixerrel van együtt (egymillió egy hónapban, beszéltem vele régebben). Mindenki vonja le a következtetést. Nem azt mondom, hogy minden nő ilyen, de tény, hogy 10 ből 9 ha teheti, aga felé választ párt.
2019. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Még ha a klasszikus golddiggerkedést félre is tesszük, akkor is az van, hogy a nőknek egy bizonyos kor felett egyre inkább azt kell nézniük, hogy tudnak olyan férfit fogni, aki mellett nyugodt anyagi körülmények között tudnak szülni és gyereket nevelni. Szóval igen, ennyire számít.
2019. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az én tapasztalatom az, hogy bármelyik nőt megkérdeztem, akivel ismerkedtem hogy számit-e, azt mondták hogy nem.

Vagy volt hogy nem kellett kérdezni hanem maguktol mondták.

2019. dec. 8. 18:31
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
és képesek ezek a nők sok évig egyedül lenni és elutasítani mindenkit, aki nem teljesen megfelelő a számukra kinézetileg és anyagilag. Igen, gondolnak a jövőjükre. Plusz 10 ből 8 vagy 9 fiatal, huszonéves nő imád utazgatni, így olyat választ férfiből, aki szintén szeret és tud is utazgatni. Ehhez pedig 200 nettócska sajna nem elég. Én a 210 emből 80 at fizetek rezsivel lakáshitelre, plusz autót tartok fenn, kaja, stb kiadások. Jó ha marad 30 hónap végére. Ez 6 hónap kemény spórolás lenne, hogy eljussak egy hétre olcsón pl spanyolba. Ez nem vonzó a kicsit is csinos, tanult nőknek, ezt tapasztalom, akik nyáron 2-3 szor mennének külföldre (sokan tengerentúlra is, Usába, Thaiföldre), de télen is 2 szer kiruccannának pl Svájcba, Franciába síelni. 10 ből 7 tanult női ismerősöm facebookja tele van külföldi képekkel a párjukkal.
2019. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

,,azt mondták hogy nem."


mert ezt kell mondaniuk, ez az etikett. Te is ha elmész pl állásinterjúra, ahol jó pénzt ígérnek, de télen is naponta kell 200-km-t kocsikáznod érte (vannak ilyen menedzserek). Nem fogod azt mondani, hogy áh, nem sok kedvem van -10 fokban jeges úton naponta kocsikáznom, hanem azt fogod mondani, hogy ,,imádok vezetni". A pénzért bármit. Vagy tudjuk, hogy a politikusok majd mind lopnak, de nem mondhatjuk azt, ha ott vagy élőben, hanem csak a legszebbeket szabad mondani. Én is jogászként nem küldhetem el azt aki jön hozzám, pedig nem bírom a jellemét, vagy a szagát, vagy bármit, de mosolygok rá kínomban, mert ez a munkám. Ezt kell tennem. Nos,a nők is így tesznek. 3 exem sosem érdeklődött mennyit keresek, csak látták, hogy 200 ból nem élek túl jól, nem annyira vonzóan, mint azt ők akarták. Szép csendben megváltoztak, elhidegültek tőlem. A gépészmérnök lány is palástolta, hogy nem érdekli a pénz. Aztán 4 hónap után egyik este beszélgettünk, és mondta, hogy nagy karrier előtt áll,1 év gyakornok után teljes állásban lesz, sok százezer ft-ért. Én mondtam, hogy ha átminősítenek, akkor 250 nettót is kaphatok. Erre reflexből rávágta, hogy azt hitte 400 at most is megkeresem jogászként. 1 hónap múlva elhagyott. Soha nem mondta miért, szép lassan nem akart látni, kifogásokat keresett. Ami addig szerelem volt, az utána elutasítás a részéről. Én ezt annak tudom be, hogy őszintén elmondtam mennyit keresek. Sajnos. Mindezt 35 évesen teljesen őszintén mondom, akkor is ha kapok 10 piros kezet. Ezt tapasztaltam eddig.

2019. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

6, nem tudom,de bónuszbrigádon pár napja láttam síelés egy főnek szállással,3 éjszakára 40 körül volt :D nem tudom nagyon max 100ból kijön minden...Azért sok ember ezt megegnedheti magának.


Amúgy igen számít ki mennyit keres és nem azért ,mert golddiger vagyok. Én olyan férfit keresek aki mellett,ha szülök egy gyereket akkor képes eltartani. Én is keresek és bennem van olyan mentalitás is,hogy félre kell tenni minél több pénzt ,azt befektetni. A mostani párom akivel csak pár hónapja vagyok együtt látom,hogy egyáltalán nem így gondolkodik inkább elutazza a pénzét és elkölti luxus piákra,tárgyakra. Igazából ebből már tudom,hogy vele biztosan nem lesz hosszútávú a kapcsolatom!

2019. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
Ja, igen a szokásos ürügy nők részéről a felfelé teperésre a gyerek. "HA egyszer valamikor netán véletlenül tizenöt év múlva úgy tervezem, hogy gyereket vállalok, akkor legyen már pénzesebb nálam a pasi, hogy fel tudjuk nevelni azt a hipotetikus, még nem létező gyereket. Ezért ITT és MOST legyen neked kétszer annyi a fizetésed, mint nekem."
2019. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ezeket a kirándulásokat hagyjuk, mert en pontosan tudom hogy hogy mennek el ezek a lányok kirándulni akiknek csak erről szól az instájuk.

Airbnbn legolcsóbb putri szállás, kajának keksz vízzel, és 50€ költőpénz

2019. dec. 8. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!