Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire számit hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számit hogy ki mennyit keres?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt látom hogy kérdezők és kommentelők oda irják hogy fizetésem pl 200.000ft.
2019. dec. 8. 18:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: lehet. De ha akarod megmutatom az egyik exem képeit, idén vagy 6 külföldi kiruccanás mediterrán országokba, mindegyik 2-3 hétre. Az azért nem annyira keksz szintű...
2019. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

10 pontosan,de ez férfiakra is igaz. Mint írtam előbb a pasim is ilyen. Luxus országba ment,legolcsóbb 15 ágyas szobában aludt,vajas kenyér stb. És ilyen mindenféle csajok szivecskézik a tájképeit:DDD aztán fogalmuk sincs róla,hogy amúgy nincs pénz xd


A gyerek téma nálam nagyon aktuális simán vállalnék ,ha lenne olyan baártom aki alkalmas rá.

2019. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ha ennyire meg vagy győződve arról, mi kell a nőknek és mit hogyan érnek el, akkor mégis miért kérdezed?
2019. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#11


Az a baj veled, hogy szelektív a látásod.

Akikről beszélsz az egy szűk réteg.

A magyar emberek többsége nem engedheti meg magának, hogy évente többször is külföldön nyaraljon.

2019. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13-as!

Mekyik kerdesemben esetleg kommentemben láttad hogy én mennyire megvagyok győződve?

2019. dec. 8. 19:12
 16/19 anonim ***** válasza:
30%

200 ezer Ft Budapesten mint jövedelem egy vicc!


26/N

2019. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is számít. Nem is azért, feltétlenül, amiket itt írtok, hogy ilyen-olyan luxusnyaralás meg puccos étterem meg tudomisén (bár persze, nem hazudok, ezek tök jó dolgok), hanem a közös élethez igenis szükség van pénzre. Én nettó 300at kapok Budapesten, ebből egyedül nem tudnék megélni. És a "megélni" alatt most nem azt értem, hogy vegetálni, mert persze, azt feleennyiből is tudnék, hanem hogy legyen minden hónapban félretehető vésztartalékom, hogy tudjak gyűjteni, gyarapodni, előre lépni az életben (pl saját lakást venni? Az azért nem két fillér, és hitelt se a két szép szememre adnak). Mindezek mellett egy olyan életszínvonal fenntartása, ami nem az utazásokról szól, hanem a kényelmes, biztonságos életről, amikor nem okoz álmatlan éjszakákat, ha tönkremegy a mosógép, villanyszerelőt kell hívni, vagy akár csak az, hogy ne a legolcsóbb saját márkás párizsit vegyem, hanem minőségi ételeket. És két ember ha összeadja, ami van, akkor az persze nyilván számít, de ugye ha az a két ember egyről a kettőre akar jutni, akkor nem elég a minimálbér egyikük oldaláról sem. Szóval igen, nekem igenis számít, mondom ezt úgy, hogy idén voltam egyszer Horvátországban nyaralni egy hétig (200 alatt megvolt), meg egy hétre Balatonon (100 alatt megvolt). Szóval nem a nagy igényeim miatt fontos, hanem a tervezhetőség és a kényelmes, stabil élet miatt.
2019. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%

20 évesen simán rávágtam volna erre a kérdésre, hogy semennyire nem érdekel, mennyit keres a másik. És igaz is volt, a férjem kapott anno kb 90 ezer körül, és abszolút nem zavart. Most 31 éves vagyok, nem mondom, hogy egyáltalán nem számít.

De őszintén szólva engem csak annyira érdekel, hogy a kettőnk pénzét összerakva olyan összeg jöjjön ki havonta, amiből kellemesen lehet élni. Kellemes alatt azt értem, hogy van megtakarítás, ami minden hónapban gyarapodik, nem gond megvenni, amit kell, nyáron legalább egy Balcsi vagy Horvátország belefér probléma nélkül, és mondjuk nem dőlünk kardunkba, ha beszarik a mosógép vagy hasonló, emellett jut hobbira is. Ha ez megvan, akkor nincs bajom, és az se érdekel, ha esetleg én teszek bele többet.

Nem várom, és soha nem is vártam, hogy engem egy pasi saját pénzén vigyen Balira nyaralni, meg havonta wellnesselni. Nem tegnap volt, amikor utoljára pasiztam, de nekem mindig kínos volt egy nagyobb értékű ajándék pl.

Nálunk most spec én keresek jobban, a férjem olyan közepesen. Nincs ezzel gondom, a lényeg, hogy a család jól éljen.

2019. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig ezzel az "utazgatásos" szöveggel jönnek. Mi olyan nagy cucc abban, hogy elmenni valahová akár külföldre egy pár napra? Egyetemistaként és utána is minden évben voltam külföldön több napra, akár 1 hétre, volt olyan év amikor többször is. Egyáltalán nem nagy összeg egy ilyen út, fillérekből ki lehet hozni...
2019. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!