Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek az ismerkedéstől. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az ismerkedéstől. Hogy változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és parázok, hogy ismerkedjek. Pedig jó volna egy barátnő.
2019. dec. 8. 19:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Spiccesen azért mégsem ismerkedhetek.
2019. dec. 8. 19:37
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Ne félj
2019. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a trükk, hogy ne a leendő feleségedként tekints a nőre, hanem mintha az unokatesód vagy a szomszéd lenne. Másik trükk, hogy számodra közömbös nőkkel gyakorolj, ne rögtön azzal aki tetszik.
2019. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még a közömbös nőkkel sem megy. Az a gond, hogy akarok ismerkedni, de nem vagyok se jóképű, se nagydumás, semmiben sem vagyok kiemelkedő. Szóval amolyan vak tyúk is talál szemet alapon próbálnék kapcsolatot kialakítani.
2019. dec. 8. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

"Ne félj"

Ez igen, komolyan mondom, hogy lenyűgözött ez a fajta segítségnyújtás, továbbá ez a fajta pszichológiai ráhatás, amit a Kérdező irányába táplálsz! Ennek köszönhetően a Kérdező mostmár új emberként fog felállni a monitor elől, minden kétségét és félelmét hátrahagyva, egyszemélyes világmegváltó hadjáratára indulva! Egyszerűen zseniális!

2019. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél többet próbálod, annál kevésbé fogsz félni, és annál jobban megy. Az emberi elme csodája a tanulás képessége.

Kezd kicsiben!

Mondjuk egy hétig minden nap menj oda egy eladóhoz valamelyik boltban.

Következő héten minden nap mosolyogj rá egy szembejövő lányra.

Harmadik héten minden nap kérdezd meg a buszmegállóban valakitől, hogy mennyi az idő.

Ne csinos lányokat keress, csak nő legyen: fiatal, idős, vékony, kövér, szép, csúnya, mindegy. Csak győzd le azt az érzést, hogy bajod esik, ha megszólítasz egy nőt.

2019. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak elkezdeni nehéz...ha ezen ennyit stresszelsz, mit fogsz levágni a szex előtt?

Kevésbé faj mint egy fog húzás ne aggódj.

2019. dec. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még 30 évesen is félek.Nem merek senkit megszólitani.Nem is tudom mit kell mondani. Vagy mit kell csinállni. Lehetetlen dolog ez.
2019. dec. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Hasonló korú vagyok, mint te, és én sem tudok miről beszélgetni. Olyan dolgok érdekelnek, amik a nőket nem.

2019. dec. 11. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!