Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félnek a csúnya férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a csúnya férfiak az élőbeli ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Tényleg csúnyának mondanak de elkezdtem élőben ismerkedni, utcán, buszon, társaságokba, szórakozó helyeken stb.

Nem tudom de eddig tök kedvesek voltak velem a nők. Mosolyogtak meg mondták de cuki vagyok, meg tök jó hogy így élőbe oda jöttem, meg minden pasinak így kéne közeledni a nők felé stb.

Ok igaz eddig mind elutasítottak de tök kedvesen, meg volt akivel tök jól eldumáltam. Volt olyan aki a végén puszit is adott, nagyon csinos nők ezek.


2018. júl. 11. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Kishitűség. Ha az ember magában nem bízik, bármi rosszat bemesél és elhisz magának.
2018. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem félek csak nincs értelme mert csak eddig jutok énis mint te. Aztán valószinűleg kiröhögnek a hátad mögött.
2018. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
"Eddig mind elutasítottak". Itt a válasz.
2018. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, ha ez valóban igaz, akkor gratulálok, csak így tovább, nagyon jó úton jársz. Jóval okosabb vagy, mint az itteni pasik többsége. Ezt így kell.
2018. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Olyan lányoknál kell kezdeményezni akik kevésbé szépek. Hidd el, ők is tudják hogy hol a határ. Egyébként nekem is tetszik egy lány aki nem olyan szép.
2018. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

#3

Imádom ezt a pozitív gondolkodást...


Kérdező neked hajrá, össze fog ez jönni;)

2018. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
100 "pofon" után megnézném hogy áll a szád.
2018. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem félek tőle, csak felesleges lenne.
2018. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanilyen voltam , mint a kérdező pozitív élettel teli (még ha nem is hiszed el) Aztán jött a hideg zuhany, mivel életem során 3 fajta nővel találkoztam.

1. Aki egy szót nem volt hajlandó visszaválaszolni

2. Aki pár szavas mondatokkal válaszolt vissza.

3. (Talán ebből volt a legtöbb) Kedves normális csaj, akivel közös témáink is votak de beszélőpartnernél többre ne is számítsak)

Ennek ellenére nekem is szükségem lett volna egy normális párkapcsolatra. Aztán az ember abból állít össze egy képet amit lát.

2018. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Annak idején én is odamentem a lányokhoz, csak ugye éreztették velem,ki így ki úgy, hogy egy beszélgetésen kívül másra semmi esélyem. Én ezért nem megyek már oda senkihez, de ez én vagyok, másnak összejöhet a dolog.
2018. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!