Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyereket szeretnék de 34f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket szeretnék de 34f vagyok és életembe dolgoztam csak nem vagyok bank igazgató igaz de megvan mindenem. Felek az ismerkedéstől mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attol mert felsz ismerkedni, maskepp nem fogsz senkit megismerni. Kuzdd le a felelmedet es ismerkedj.
2018. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk ne félj.

32/f

2018. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 The pale emperor ***** válasza:
Szimpla jóindulatból...de akkor ismerkedj. Nem atomfizika mimt itt azt sokan állítják.
2018. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Esetleg kérj tőlük, jó páran úgy beszélnek, mint aki megbánta, így biztos neked adják.

32/f

2018. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 The pale emperor ***** válasza:

#4


Neeee xD

2018. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

34 életéveddel mindössze egy esztendővel vagy fiatalabb nálam, de jól átgondoltad te ezt a gyerekvállalásos dolgot? Felkészültél rá egyáltalán? Kötve hiszem. Anno 2-3 éve nekem is voltak hasonló gondolataim, hogy bevállalnék egy kisgyermeket, csakhogy a külső adottságokból fakadó hátrányok alapján hatványozottan lényegesen többet kellene nyújtanom, mint egy jóképű, nagypofájú, törtető, embertársain átgázoló, pofátlan, gennyláda zsarnok.

Csak éppen a dac bennem lapul, minek teperjek bárkiért is, ha csettintésre egy fentebb említett alfahím bármikor bárkit képes pillanatok alatt elhódítani, még olyan nőket is, akik kézzel-lábbal hadakoztak verbálisan az ilyen férgek ellen.

Hogy mit csinálj? Rendezkedj be a szingli életmódra. Alakítsd át úgy a lakásodat, hogy abban kizárólag neked legyen hely, a te ízlésedet tükrözze, kizárólag a te kényelmed szolgálja. Egy második személynek nincs ott helye, aki megkeseríti az életedet.

Mellesleg gyerek? Üvöltöznek, pofáznak, ugatnak, ordibálnak, beszarnak, behugyoznak, szétverik a legértékesebb modelljeidet a polcon, összetépik a hivatalos irataidat, letörölnek a gépedről mindent, összenyálazzák az üdítősüveged száját, behugyoznak az ágyadba stb. Hát kell ez neked?

2018. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ismerkedj . Szerintem elsősorban azt fogadd el, hogy pár évig még akkor se lesz gyerek,ha megismersz valakit. Nincs nagy tétje annak, ha elhivsz egy nőt kávéra. És valamelyik igent mond, jó lesz vele, majd jártok és hopp ott lesz egy gyerek. De elsőre ne az legyen a cél. Hanem egy közös kávézás. Aztán még pár közös jó élmény.
2018. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ami értékes azt úgy is tartom esélytelen lenne kivennie

Macska kutya is beszarik míg nem neveled be

Biztos fárasztó is van és idegesítő a gyerek nevelésbe de mit hagyok hátra?

2018. dec. 10. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe.
2018. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Téged ki hagyott hátra? Mert nekem fogalmam sincs, ki fia-borja vagy. Ha csak a "hátrahagyás" miatt izgulsz, felejtsd el.
2018. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!