Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-as éveiben járó fiatalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as éveiben járó fiatalos csávó tini, vagy felnőtt lányokkal ismerkedjen?

Figyelt kérdés

A tini korszak valahogy, nekem nem úgy telt, ahogyan azt elvártam volna magamtól. Hianyzik a hülyéskedés, vidámság. Ugyanakkor egyben érett a gondolkodás módom is, de valahogy a velem egykorúakkal mindig úgy érzem nem tudok labdába rugni, mert nem vesznek komolyan. Bár érthető, mert gyerek fejjel ki venne komolyan :D Mindenesetre pozitív visszajelzéseket kapok, hogy 30 meg 40 éves koromban, majd megköszönöm magamnak :)

De máig nem tudom, hogy melyik korosztály passzolna hozzám igazán.



2019. dec. 9. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal ismerkedj, akivel lehetőséged van... Huszonéves férfiként (ha nem nézel ki nagyon jól) annyira nincs nagy mozgástered, de gondolom, ez már feltűnt.
2019. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A saját korosztályoddal ismerkedj.
2019. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki rosszul, mert kapok dícséretet :) De kinek mi válik be.
2019. dec. 9. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

Én 26 éves vagyok és durván 19-23 körüli lányokkal ismerkedek. A 25-30-as nőknél inkább a 30 feletti férfiak próbálkoznak, akiknek nálunk több élettapasztalata, pénze, akár stílusa van általában, egyszerűen mert idősebbek és több idejük volt ezeket megszerezni.


A nők szeretnek felnézni a férfira, akivel együtt vannak (nekik ez kell a szerelemhez, egy férfinak nem) és ezt könnyebb nekik egy tőlük idősebb férfival átélni. Szóval az én saját magam dolgát is megkönnyítem, ha hagyok 3-5 év korkülönbséget.

2019. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!