Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért felszínes, ha csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felszínes, ha csak a magas férfiak vonzanak?

Figyelt kérdés

Csinos, fiatal és értelmes nőként miért "sekélyes", ha nem találom vonzónak azt a férfit, akivel magassarkúban egyforma magas vagyok?


Miért lehetetlen 183-185 centi körüli, valahogy ki is néző, normális férfit találni?


2019. dec. 9. 17:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem az. Nemi jellegünkből adódóan, a női és a férfi egyedek magasságában 8-15%-os eltérés van. Olyannyira természetes, mint ahogy kevés férfi vonzódik egy 50-es bicepszű, széles hátú, keskeny csípőjű szőrös nőhöz.
2019. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
16%
Mert túl magasan van a ló.
2019. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
25%

Felejtsétek már el ezt a qrva magassarkút! Alig van magas pasi, ti meg még rá is kontráztok, hogy magasítjátok magatokat. 180 centis csaj felvesz egy magassarkút, aztán csodálkozik. Ez nem nőies!


(Egy 192 centis férfi)

2019. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%
Felszínesnek felszínesség, hiszen nem a belső értékeit nézed. De ilyen elven mindenki felszínes akinek vannak elvárásai és nem jó neki mindenki.
2019. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
66%
Ha találsz ilyen paraméterekkel férfit, akkor oké, hanem akkor viszont lejjebb kell adni az elvárásokból, vagy a te piaci értékedet kell növelni, pl. lefogysz.
2019. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

163 centi vagyok mindössze. Ehhez egy cipő maximum 12 centit dob. Az 175.

És a legtöbb férfi ennél nem sokkal magasabb.

A 180 centi már valami, de át altag nőknek még ez is alacsony.


Nem tudom, ez miért magas ló.

A férfiak akarhatnak dögös, feszes, ilyen-olyan nőt, az nem magas?

2019. dec. 9. 17:15
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Lady Gagáról beszélsz
2019. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
Vagy gyere össze velem, engem úgyis mindig a 170-180-as nők találnak be, viszont én meg az alacsony lányokat szeretem... :D
2019. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Kötekedés nélkül, ez a cipő több, mint 12 cm platformmal együtt.


[link]

2019. dec. 9. 17:20
 10/36 anonim ***** válasza:
20%
Én a 184 cm-emmel nem érzem magam magasnak. Ettől függetlenül nem felszínesség, mert senki sem tehet arról, hogy mit tart vonzónak. Az a gáz, amikor a nők a csillagos eget is letagadják, hogy nem külsőségekre mennek, holott dehogy is nem, és még mennyire.
2019. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!