Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magas vagyok (197 cm), akkor sok nőnek nem tetszem, mert ez már túl magas? Vagy csak beképzelem ezt?

Figyelt kérdés

Sok magas nőnek azért nem, mert ők félnek, ha nagyon magas pasijuk lesz, akkor biztos a közös gyerekeik is még magasabbak lesznek és a nőknek lehetnek rossz élményeik a saját magasságukkal kapcsolatban, amiknek nem akarnák kitenni a (lány) gyerekeiket. És tényleg, az utcán nagyon sokszor magas lányokat saját magukkal egy magasságú (átlagosabb magasságú, férfiban nem nagyon magas) férfiakkal látok.


Az alacsonyabb nőknek azért nem, mert zavarja őket a 25-40 cm magasságkülönbség, nehéz sokáig felfelé nézniük, fáj tőle a nyakuk, ilyesmi.


Ezek igazak lehetnek? Más dolgokban inkább rendben vagyok, nem vagyok se csúnya, se szegény, normálisan öltözködöm, stb.


2019. dec. 6. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem azért nem fogsz valakinek tetszeni, mert magas vagy, az általad felsoroltak pedig szerintem nem igazak.
2019. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt 2m feletti feletti férfiakkal dolgom. 165cm vagyok. Ha jól néz ki és 175cm felett van, akkor nem számít a magasság nekem.
2019. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha én szabad lennék, nem jönnék össze ilyen magas férfival. 159 centi vagyok. Nekem ez túl magas.
2019. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
180 vagyok, örülnék egy magas párnak végre. 31N
2019. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a 188 centimmel egész jó vagyok. Juhu.
2019. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

160 cm vagyok. Mindig magas baratomvan. 2 evig jartam egy 197 cm magas ferfivel. Sose fajt a nyakam. Egy ferfi legyen magas.

A magassagod a legtobb nonek vonzo. Foleg,ha meg sportolsz is.

N/35

2019. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Párom 186 cm kb. Sosem tetszettek az alacsony férfiak. Én 167 vagyok. Ha felveszek egy tűsarkút is jól nézünk ki együtt. De ugye nem ez volt a szempont amiért kitartottam mellette. 🙂
2019. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg nőként 180 centi körül vagyok és örülnék 197 centi magas férfinak, de ugyanilyen 180 centisnek is. De így nehéz lesz neked bárkit is találni, hogy mindenkibe belemagyarázol valamit, hogy ezt ez zavarja, azt az... A végén senki nem jó. Pl engem kicsit se izgat, hogy a majdan születendő gyerekem, ha egyáltalán lesz és egyáltalán lány lesz, akkor miattam és az apja miatt magas lesz. Általában nem úgy gondolkoznak az emberek, hogy örökké a legrosszabbra gondoljanak.
2019. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
190 vagyok és még engem is sokszor sajnos magasnak tartanak a nők.
2019. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem zavar minden alacsony nőt, akár a 40cm se
2019. dec. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!