Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tudnátok, hogy a srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok, hogy a srácnak volt tartós kapcsolaton kívül több egyéjszakása is, összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar ez, nekem 1 kapcsolatom volt csupán, az egyéjszakások ellen vagyok teljesen. Ti ezt hogy látjátok?

27 N



2019. dec. 9. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem számít. 22N
2019. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha te nem, akkor más se?
2019. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sok egyéjszakása volt, nem csak 1-2... és attól is tartok ha ilyen vágykövető volt csupán engem sem venne komolyan, másrészt lehet már valami nemi betegséget is összeszedett...
2019. dec. 9. 21:22
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nemibetegsegre vannak szuresek. Egyeb dolgokon meg felesleges aggodni. Akinek alig volt dolga nokkel, az is atvaghat, megcsalhat, cserebe meg balfsz is es csak szenvedni fogsz vele, hogy ferfit faragjon magabol vegre. Ez legalabb egy kesz ferfi. Aztan lehet, hogy semmi baj nincs vele az egvilagon.
2019. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el. Ezer oka lehetett,hogy belement ilyenbe.
2019. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok álszent. Nekem is volt pár, a komoly kapcsolatom után is volt egy, meg abban a 4 évben is volt 2, mikor szingli voltam. Nem zavarna.


Az zavarna, ha a komoly kapcsolatával párhuzamosan bárkivel csinált volna bármi mást. Aki valaha, valakivel hűtlen volt, arra nem vagyok kíváncsi. Nekem meg ez a szent: a tisztességesség.

2019. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Azert nem gondolom, hogy valaki attol lenne kesz ferfi, mert megdugott sok not, sot lehet fele annyira nem ert a noi testhez, mert nem volt soha lehetosege igazan hosszasan megismerni azt, mint aki volt kevesebb novel, de azokkal kimaxolta, amit lehet. Szemelyes peldam tudom felhozni. 5 novel volt szexualisan eletem soran, petting, oral volt tobbszor is. 3 hosszabb, ket rovidebb. Minden baratnommel mindent kiprobaltam, ami kozos megegyezesen alapult es belefert, tenyleg minden fele helyszinen, pozban, modon. Elozo paromnak en voltam a 3. es megcsalt. A mostani 10-en X sraccal volt elottem, es ennek ellenere benne igazan tudok bizni valamiert. Regen engem is zavart, de rajottem, hogy ez nem szabad, hogy neghatarozza a jelent, sot szerintem nala nem is valoszinu, hogy elojon “a meg nem eltem ki magam” effektus, pont ez miatt. En inkabb attol tartanek, hogy nalad nem lesz e az, hogy egy ido utan hajtani fog a kivancsisag. Szerintem az sem egeszseges, ha valaki nagyon keves emberrel volt elete soran. Amugy meg, a ferfiak szeretnek loditani is, lehet csak a fele igaz..
2019. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyi volt. Olyannal össze se jönnék aki végig dugott ilyen 15-20 vagy még több csajt/ prostizott, ilyenek. 2-3 egyéjszakàs belefér. Nekem is volt 2. Az egyik elment, a màsik borzasztó rossz volt, de azért egyik pasi sem volt vad idegen. De a 2. utàn elég is volt az ilyen jellegű szexből. Ezàltal 7 pasival szexeltem életemben összesen, 5 hosszabb- rövidebb kapcsolatban, így alakult. Amúgy 9,5 éve màr ugyanazzal a férfival:) A férjemmel.

33/ N

2019. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen szexben, szexben is lehet barki bena. De nem fog felni megcsokolni, lefektetni, vagy egyaltalan megfogni a kezed, vagy hozzadszolni, vitatkozni ha nem ert veled egyet... mig akinek nem sok dolga volt nokkel, azok ezeket altalaban mind elrontjak :D Plane ebben a korosztalyban. Nyilvan ha 17 eves lenne a kerdezo, mas lenne a helyzet.
2019. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7-es:

Miért lenne egészségtelen? Szerintem az egészségtelen ha mindenkivel összefekszik az ember.

8-as:

Én épp attól tartok, hogy éppen ez miatt, hogy olyan sokkal volt laza viszonya egyből mindent akarna és tolakodó lenne. Amennyit elmondott (ki tudja, hogy valóban annyi-e) az nem 3 volt, hanem több, olyan 15 körül biztosan.

2019. dec. 9. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!