Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tudnátok, hogy a srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok, hogy a srácnak volt tartós kapcsolaton kívül több egyéjszakása is, összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar ez, nekem 1 kapcsolatom volt csupán, az egyéjszakások ellen vagyok teljesen. Ti ezt hogy látjátok?

27 N



2019. dec. 9. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A ket szelsoseges eset az egeszsegtelen. Nem azt mondom, hogy ha valaki osszefekszik 30 emberrel az oke.
2019. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Rockarc ***** válasza:
47%

Azzal legyel tisztaban, hogy nala a sex az szent lesz, akarmilyen mely kapcsolatot is alakitasz ki vele. Ha nem azt es nem ugy kapja toled, amit szeretne, akkor siman otthagy. Nem mondom, hogy nem fer bele az egyejszakazas az ember eletebe, de azert arulkodo, hogy ennyire nem tudott elkotelezodni senkihez. Aztan lehet, hogy a fizetos lanyokat vallotta be neked, csak azt megis gaz lett volna mondani.


43F

2019. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

ha megcsal vagy nem vesz komolyan, az nem azért lesz, mert voltak egyéjszakásai

az az érdekes számodra, hogy kapcsolatban milyen a viselkedése

inkább így élje ki a vágyait és vállalja fel, minthogy egy "kényelmes és biztoságos" kapcsolatban félremegy, volt lehetősége és élt vele

nekem ez sose okozott problémát a másikban, ennél sokkal fontosabb buktatókra kéne koncentrálni a személyiségében, ha van

szexelt eleget, tehát nincs elfojtott vágya, hogy egyszercsak benyögje, hogy ja amúgy mostmár akar több nőt mégis, hupsz

2019. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, elég szabad felfogású vagyok szex téren. Az kizáró ok lenne, ha szeretői kapcsolatban lett volna, mert egy olyan jellemű ember nem fér bele az értékrendembe, aki belemegy abba, hogy vele csaljanak meg valakit. De egyéjszakás esetében, ha nem szédítette azokat a nőket és nem verte át őket, tehát nem bántott senkit, nem lennék rajta kiakadva.
2019. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt jópár, így nem zavarna.
2019. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
Az a nem egészséges, ha valaki összefekszik mindenkivel és nem védekezik! D*gni jó, ezt senki sem vitatja, de ésszel!
2020. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!