Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami magyarázza már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami magyarázza már el értelmesen, hogy a férfiak miért 35-40 évesen a legkelendőbbek a nőknél?

Figyelt kérdés

A statisztika szerint a nők 20-25 között, a férfiak viszont jóval később, 35-40 éves korukban a legvonzóbbak az ellenkező nemnél. Ami azért furcsa, mert elvileg ugyanakkor kéne lennie a csúcspontnak mindkét nemnél, de mégsem ez van. És ezt az élet is alátámasztja rendesen, nem csak egy légből kapott kimutatás, hanem brutális valóságalapja van. Akár csak ha innen gyik-ről indulunk ki, láttatok már egyáltalán 35-40 közötti férfit siránkozni mert nem talál nőt? Mert én még egyet se, vagy totál nem emlékszek rá olyan kevés van. Azoknak mindnek van nőjük. A 30 alatti férfiak szoktak itt rinyálni főleg, meg a 40 feletti nők. És valóban, az életben is azt látom, hogy annyi de annyi szingli férfi van a fiatalabb korosztályban mint a qrva élet. Iszonyú sok van, annyian vannak hogy akár fél Közel-Keletet is bevehetnék csak a magyar szingli pasik. 10-ből 6-7 szingli legalább. Míg fiatal korban nőből szinte senki sem szingli, max 10-ből 1-2, azok is csak azért, mert olyan férfit keresnek aki jobban hasonlít Brad Pitt-re mint maga Brad Pitt. Idősödő nőből viszont már sok a szingli.

Van valaki aki pontosan érti ennek a jelenségnek az okát, és el is tudná magyarázni?


2019. dec. 9. 21:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

1. A GYK külön univerzum, nem mérvadó.

2. Igen, van, aki 40 évesen sem kell a kutyának sem.

2019. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%

A fiúk/férfiak mindig is később értek, mint a nők ez köztudott tény!

A férfiak meg még 60-70 évesen is nemzőképesek, a nők viszont már nem.


Egyébként mikor szingli voltam, 20-22 évesen sose vonzottak a 35 fölötti férfiak. Mindig 10 év maximum korhatárt tudtam csak elfogadni, többet nem. Párom 6 évvel idősebb tőlem.

2019. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Kutyának nem kellenek a középkorú férfiak,fogjátok már fel...
2019. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, nekem csak akkor kellene egy ilyen fószer, ha én is 35-40 lennék.

17-23 éves korom között 17-22 évesekkel voltam együtt. A mostani párom 27 éves, 2 évvel idősebb nálam. Nekem kell, hogy korban nagyon közel legyünk.


Egyébként rengeteg 30-40-es férfit láttam már siránkozni. Többségüket azért, mert kiba szta az asszony, de volt köztük olyan is, aki a nagy kalandozásban és a karrierizmusban csak akkor kapcsolt, mikor már senki sem maradt körülötte, aki kapcsolatot akar tőle. A 30-as nők azért nem szoktak kelendőek lenni annyira, mert jellemzően ha van gyerek, az rájuk marad. A szingliknek nincsen ilyen gondjuk, többen akarnak tőlük kapcsolatot, mint huszonévesen, ami szerintem egy nőnek hízelgőbb. Én legalábbis nagyon nem bírom, hogy 16-tól 50-ig mindenki szerencsét akart próbálni nálam, mikor szingli voltam, általában csak dugás céljával.


23N

2019. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%

*4 évvel

Nem megy ma nekem a matek :D

2019. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem honnan veszitek ezt,35-40 közötti nőként sem kell ez a korosztály,soha nem is kellett.
2019. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Egy gyümölcs is úgy jó ha érett.35 és 60 közt a legvonzóbb egy férfi(persze aki ad magára),ez nem mindig pénz kérdése.A nőnek persze hogy tetszik(irigyeket kivéve).Elvárás hogy a nő is komoly legyen,nem az ilyen liánozós típus.
2019. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem matematikailag, hogy jön ki, hogy ugyanabban a korosztályban a férfiak 60-70%-a szingli, a nőknek meg csak 10-20%-a miközben a KSH adatok szerint is a kérdéses korosztályban nagyjából ugyanannyi férfi van mint nő. Arra meg nem látok túl nagy esélyt, hogy a KSH elhallgatja a hatalmas férfitöbbletet, nehogy kitörjön a forradalom és Dzsingisz kán kaliberű világhódító útra induljon a sok elkeseredett, nő nélküli férfi.


Na de ha a KSH és az Eurostat nem hazudnak(van egy ilyen konteó a gyakorin nem viccelek), akkor az lehet a megoldás, hogy a 20-30 közötti nők tömegesen(úgy kb. fele részben) leszbikus párkapcsolatban élnek vagy 40 feletti férfiakkal vagy külföldi férfiakkal vannak párkapcsolatban. Erre ugyan nincsen KSH adat, de kétlem hogy a fiatal nők ekkora hányada ilyen jellegű párkapcsolatban élne, a személyes ismeretségi köröm alapján nem tudok túl sok ilyenről(pedig szerintem eléggé reprezentatív és változatos az ismeretségi köröm).


Szóval a számadataiddal nem stimmel valami, ezért az egész kérdés nehezen válaszolható.

2019. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy vegyük hozzá, hogy a 35-40 közötti férfiak nagyrésze házasságban, stabil párkapcsolatban él maradékuk közül meg rengeteg a lecsúszott igénytelen, alkoholista(40 felettieknél még jelentősebbek ezek az arányok). Szóval megint nem jön ki, hogy a 35-40 éves férfiak kb. 20%-a a 20on éves nők 40-50%-val van párkapcsolatban vagy házasságban(a háremtartás ugye nem valami gyakori kishazánkban).
2019. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a b**aromságot...ha ez valóban így lenne....akkro nem itt tartanék ahol most 35 évesen...azaz kb sehol.
2019. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!