Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen típusú (külső, belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú (külső, belső tulajdonságú) nőkért áll a leghosszabb sor? Milyen nők a legkelendőbbek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
erkolcs erkolcs
2016. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Azért ez pöppet összetettebb kérdés.

Pl a bevállalósabb, lazább, sokak által ribizlinek titulált lányokat majdnem hogy bármelyik pasi megfektetné egyszer, de összejönni vele nem akarnának.

Átlagosabb, csendesebb lányokért meg lehet, hogy nem folyatják annyira a nyálukat, de kapcsolatot átlagban inkább tőlük akarnak.

Fiatalkorban fontosabb a külső, 30 fölött már inkább a belső.

Szóval kicsit konkretizálhatnád a kérdést. Komoly kapcsolat érdekel, vagy csak szex szmpontjából? Magyarország, vagy külföld? Életkor nagyjából? Stb stb stb.

2016. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatért és 25 és 35 év közötti nők között. Milyen személyiségű és, milyen külsejű csajok a legsikeresebbek?
2016. dec. 26. 00:37
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Azt nem tudom, csak a saját ötleteim tudom lírni (nekem mi jönne be).


A korrekt, esetleg kedves viselkedés nagyon fontos, ne szidalmazzon, anyázzon, üvöltsön vagy támadjon meg. Nem rajongok a vitákért.


Akikkel jól kijönnék (pár főtípus)


- sötétebb oldalhoz tartozó, cinikus-morbid-akasztófahumorú lány akivel együtt röhögünk a híradón meg a többi szarságon, trollkodjk végig a netet meg ilyesmik. Nem őrül meg, ha aaz asztalomat miniaűt akasztófa díszíti meg ilyen pici "giotin" makett a "vágóeszközöm". Hosszú szemfogak, sötétvörös/barna/fekete haj (akár egy villám alakú fehérítéssel bele). Hatalmasakat kacagnánk a morbid dolgokon, nyhén mgbotránkoztatnánk másokat, de mi ezen jól szórakoznánk. (Ez a nő amúgy Demencia Scarlat, sajnos nem létzik)


2.Kedves nagyon, amolyan gondoskodó típus. Amit adok neki az tetszik neki, nm játszik rejtett lapokkal és rávesz hogy én se tegyem. Imádok hazajárni hozzá, az egyetle aki le tudná győzni a fukarságom. Széppé tesszüük a világot, ha bajban van segítek, ha én vagok akkor ő. Szedek neki hazafele napraforgót, aztán az nézzük, közben végighallhaom amikz mesél, aztán én is elmeséle mik történtek. Házimozizás, olvasások, kirándulások és nem sérteget vagy ilyesmi, ha "hibázok". Külsőre: Sötétbarna vagy világosbarna haj, kicsit lehet teltebb is, lesz 2 macskánk meg ilyesmik. Művészetekhez is ért néha mg csigákat mentünk a bicikliútról. (Drea Aves sajnos szintén nem létező személy).


3.Kifinomultan őrült stílus, világoskék napszemüveg, zöld táska, bakancs. Kicsit hosszúkás orr, sötétvörös haj. Éltszrű döntések, intelligncia. Színházakba járunk, jól elbszélgetün bármiről. Molly McLaren, sajnos ő sem létezik.


Mivel 3felé tört személyiségem ezért mindhárom álom, és egyik sem az.


Szexualitásban kb. egyező igények, NE BÁNTSON, ha bénázok "bent vagy má'?! Tivadar e szerencsétlen, fejbeverlek a műfarokka!!!" jellegűen, értékelje ha minden oké. És ne csak unaloműzőnek vagy "ösztönnek" tartsa, hanem a szerelem legintimebb kifejeződését. Amolyan bensőséges élmény.

2016. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

#4

Én nagyjából ilyesmi vagyok, és hidd el, ez ABSZOLÚT nem a férfiak álma, a legtöbben sikítva menekülnek, amint picit jobban megismernek :D Hálistennek van párom, aki ilyennek szeret, de ezzel ki is merült azok tábora, akik pár hónapnál tovább képesek elviselni engem teljes valómban :D Egyáltalán nem "áll értem sor" :D

2016. dec. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

#5


Hát, pont ez a baj, hogy minden nő aki ilyen mint bármelyik a fentiekből (vagy akár kombo) - ők 100000000 trilliárd százalék, hogy kapcsolatban vannak.


Akik meg maradnak - nyifegő plázaribik, hipsterek, kofa-nők, prolik - nem nagyon vágyom egyik "nagyszerű" réteg társaságára sem.

2016. dec. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
A buta, de arányosan vékony nőkért megy a herekiri.Dekoratívak,írányítani is lehet őket, igazi magyar pasi álom.Tisztelet a kivételnek,akinek összetettebb az igénye hosszabb távon.
2016. dec. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

#7


No, nem mintha a női "pasi álmok" olyan nagyon különbek lennének. Legyen hatalma, gondolkozzon a farkával, legyen primitív e téren, akkor bármit ki lehet sajtolni belőle, és legyen olyan bunkó mint James Bond/Barney Stinson

2016. dec. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez már már a komédia határait súrolja.

Itt mindenki valahogy olyan lányt keres,amilyen én vagyok. Humoros gondoskodó,szarkasztikus, kicsit telt stb. Na most vagy itt nagy a kummantás vagy az életben járkálok féreglyukakon mert hogy nem ez a pasik igénye.

Amire szerintem mennek a pasik: a kulső ritkós feltűnő pazar lány

A belsőt illetően butus irányítható bevállalós fruska.

Ez a nyerő kombó

2016. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

#9


Az a baj, hogy én hiába írtam amit írtam, Te engem rondának tartanál (jogosan) így hiába lenne jó, nem lesz, mert nem is lehet... Nem véletlen vagyok itt ennyit... :S

2016. dec. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!