Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít valakinek az előélete vagy anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Randiztam párszor egy nagyon csinos elvált nővel, az egyik barátom(volt kolléganő) hozott minket össze. Először vonakodtam a találkozótól, de nagyon pozitívan csalódtam. Túl vagyunk 3 randin és egyre jobban tetszik. Viszont alig beszélt magáról, csak annyit mondott, hogy nagyot csalódott a volt férjében. Van egy 10 éves fia, még nem találkoztunk. Amikor elbúcsúztunk elkisértem az autójához és egy 20milliós mercivel volt, értek az autókhoz. Felhívtam a közös ismerősömet, hogy kicsit utánakérdezzek ki volt a volt férje és kiderült, hogy egy nagyon vagyonos építési vállalkozó.

Én nem élek ilyen életszínvonalon, van rendes munkahelyem, van lakásom, de semmi extra és ez elbizonytalanított. Ha nem lenne képben a volt férj, ha nem lenne közös gyerek akkor egyszerűbb lenne a helyzet, de így valamiért zavar. Hogyan érdemes ezt szóba hozni?



2019. dec. 10. 09:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, igen, van egy közös kiskorú gyerkőcünk.
2019. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy a gyerek miatt a volt férj képben lesz és a pénz mindig meghatározó lesz. Nem vagyunk olyan szinten, hogy belelássak a kiadásokba, de az sem szeretném ha a volt férj tartana el bennünket.

A randikon soha nem került szóba a pénz, szerintem nem véletlenül, de ez így jó. Ha a saját vagyona lenne és a volt férj nem lenne a képben nem haboznék. Nem tudom milyen függőségi viszonyban vannak egymástól, főleg hogy még nem váltak el.

2019. dec. 10. 11:21
 13/20 anonim ***** válasza:
17%

TESZT.


- Fent tudsz tartani egy nagy lakást vagy házat egyedül?

- Fent tudsz tartani 2 kocsit?

- Fent tudsz tartani egy minőségi életet 3 főnek? (sport, szórakozás, kaja, ruha,...)

- Ki tudsz fizetni a gyereknek egy fősulit?


Ha 4 IGEN, akkor hajrá!

2019. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan érdemes ezt szóba hozni?" Sehogy.

Ha nem tetszik keress csóró nőt. Sokkal több van mint vagyonos.

2019. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

ha tetszik maradj vele. A csajnak nem a pénz volt az első számú szempont, mert lényegében a férje tartotta el, ha olyan jól keres, neki nem kellett dolgoznia, de igényt azért tart a volt férje javaira, tehát is-is felállás ez.

Anyagias is, meg nem is. Ha csóró vagy és veled jön össze, akkor nem a pénzedre hajt. Különben megint egy pénzeset keresne, ha aranyásó lenne.

2019. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora hülyeség màr ez amit írtàl kedves 13mas.Miért kéne a kérdezőnek kéne ezt megtennie? Egy felnőtt önàllő nővel kezd, aki nem sugar daddyt keres magànak, ha igen,hidd el màr rég megtette volna. Dolgozik vagy kap majd gyerektartàst. Pont emiatt a nőket meg kell venni mentalitàs miatt maradnak sokan egyedül. Persze ha valaki azt hiszi a pénze a legértékesebb tulajdonsága,az sokat elàrul róla mint emberről...
2019. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el sok nő van aki vagyonos férfi mellől ment el és rájött, hogy jó dolog a pénz de tényleg nem boldogít. A legtöbb gazdag ember munkamániás vagy agyon terhelt, nem törődik a nő érzéseivel mindent pénzzel kompenzál. De sokan rajönnek nem minden a pénz sőt. Nyilván egy bizonyos mértékig kell mert nem akarnak a híd alatt élni de egy normál szint untig elég ha a férfi törődik velük, szereti, imádja. Ismerek ilyeket akik akár el is tartanának egy olyan férfit aki tudná őket önmagukért igazán szeretni. A nők érzelmi lények. Ha érzelmileg megkapják ami kell nekik sok mindent élnéznek vagy nem is érdekli őket. Persze aki ezt nem tudja nyújtani annak pénzesnek kell lenni.
2019. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!!


"A randikon soha nem került szóba a pénz, szerintem nem véletlenül, de ez így jó."


De gondolom azért csak látta, hogy te mivel mentél a randira, nem? Abból már leszűrhette, hogy milyen a te anyagi helyzeted, mégis randizott veled 3x.

2019. dec. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

00:51 --18

" látta, hogy te mivel mentél a randira, nem? Abból már leszűrhette, hogy milyen a te anyagi helyzeted, "

Nagyon nem. Van barátom 300millió fölötti vagyonnal. Megjelenik az öreg mercedesével, nyomógombos mobiljával, ..

ruháira sem ad túl sokat.

Ammenyiben egy nőt nagyon érdekel rákérdez. Volt aki megtudta, hogy suzukim van és faképnél hagyott.

Lehet igaza volt nem vagyok milliárdos. Van ismerősöm aki hasonlóan módos mint a mercédeses barátom. Öreg suzukival jár.

Milliárd feletti az a vagyon, ahol ezt már valószínűtlennek tartom.

Szegény környezetből jött ember, vállalkozást indít. Összeszed némi vagyont. Az igényei viszont nem nőnek ezzel párhuzamosan, mivel hosszászokott a spóroláshoz, takarékos élethez.

2019. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Volt aki megtudta, hogy suzukim van és faképnél hagyott."


És akkor azért nem mered mással megpróbálni? Lehet ő teljesen tenne arra, hogy milyen kocsid van. Miért könyveled el előre, hogy ő nem akar tőled semmit az anyagi helyzeted miatt? Ne te döntsd már el helyette, majdő ezt eldönti. Ha most megfutamodsz, ott lesz a fejedben, hogy mivan, ha mégis többet akart volna tőled.

2019. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!