Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én nekem miért csak a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nekem miért csak a sok csalódás jut?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, akikkel meg ismerkedtem lányok mindben csalódnom kellett sajnos. Szóval csak a szomorúság ért eddig a lányokkal kapcsolatban. A legutóbbi lányt eléggé megszerettem, de ő nem viszonozta, és semmibe vett, játszott az érzelmeimmel, pedig én semmi rosszat nem tettem neki, sőt.

23 éves vagyok, de soha az életben nem volt barátnőm, amitől már egyre szomorúbb vagyok, sokszor már az jut az eszembe hogy megölöm magam. Nem bírom ezt hogy csak kihasználnak a lányok, de szeretete nem kapok tőlük. És az a legrosszabb hogy azok a fiúk akik igazából csak hülyítik, kihasználják a lányokat, ő nekik mégis van barátnőjük. Azoknak a fiúknak akik igazán tudnának szeretni, tisztelni egy lányt nekik meg nincs barátnőjük.


2019. dec. 10. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Mert nem az kell a nőknek. Nem az, hogy kedveskedj, hogy szeresd. Aki nagyon szeretne, az tuti tiltaná őket, az meg nem kell nekik.

Nekem meg nem sokára céges buli lesz, és aki hord, mesélte, hogy ilyen céges bulikon, mindenki baszik mindenkivel.

De már most bennem van a tudat, gondolat, hogy velem tuti nem menne el senki szexelni :(. Ilyen alapon, talán nem is akarnék elmenni.

2019. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem üti meg a külsőd a szintet.
2019. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"csak kihasználnak a lányok" Hogyan használnak ki??? Leirnád nekünk?
2019. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el vazzeg, legalább itt a karácsony, de, hogy ebben mi a xar jó, azt nem tudom. :D
2019. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Legyél te is olyan paraszt, mint én, és bomlani fognak érted a nők. Mindenkit hülyits, de utána szard le. Kezeld úgy a nöket, mint a kapcarongyot. Szex után rögtön küldd el, vagy hagyd ott a pitsába, és rajongásig fog szeretni. Természetesen egyszerre több nőt kell hülyiteni.

Motorozzál, azt is szeretik. De családot, gyereket ne tervezz.

2019. dec. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan mivel okoztak csalódást azok a lányok, akikkel ismerkedtél? Netán nem jöttek be neked, nem voltak elég nivósak, vonzóak számodra??
2019. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

“A legutóbbi lányt eléggé megszerettem”


Akkor ezt most értsük úgy, hogy alapból érzéketlen vagy, aki ritkán érez bármit is a lányok iránt, ezt a lányt meg kivételesen megszeretted? Vagy mi?

Ne hari, de ha ilyen érzéketlen vagy, akkor nem csoda, hogy nehezen találsz partnert, ha csak egy lánnyal találkoztál, akit szeretni tudsz, nála meg pont nem jött be a dolog.

2019. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Amit vársz, az már nem létezik. Régen a nők még emberek voltak, most már csak 2 lábon járó követelőzőgépek. Mivel erkölcsük már nincs (ez volt az 1etlen értékelhető tulajdonságuk), gyereket nem is nagyon akarnak, ezért alkalmazkodnod kell. Vagy egy darab gputtonynak nézed őket, s kizárólag magaddal foglalkozol, vagy belefogsz őrülni a fájdalomba, h nincs érző női lélek a földön. Vagyis van, csak saját magukat szeretik, meg te is őket, s az nem lesz jó, egyoldalú. Ezért ne szeress meg egy női egyedet se. Fogadd el ezt a helyzetet, ütni nem lehet őket, hogy megtanulják a tiszteletet, ezért marad a szbahagyás ahogy előttem fogalmazták.
2019. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1: Hol dolgozol? :D Csak mert jópár céges bulin jártam már, de pár hányásos berúgáson kívül soha senki nem csinált mást, pláne nem szexeltek.
2019. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!