Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme így belemenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így belemenni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Kb fél éve ismerek egy lányt aki számomra ideális, egy hónapja összejöttünk. Egy probléma van a dologgal: ő még csak alapszakos az egyetemen (én doktorandusz) és nagy tervei vannak: nyári ösztöndíj Kanadába, Erasmus, külföldi MA vagy PhD képzés. Most is rengeteg dolgot csinál így jó ha heti 1x találkozunk és napi kb 10 percet beszélünk. Már most is arról szól a kapcsolatunk, hogy vágyakozom utána neki meg nincs rám ideje (pedig én is sok dolgot csinálok), és akkor még erre jönnének rá a több hónapos kihagyások az ösztöndíjak miatt vagy az hogy kiköltözik külföldre.

Neki ez elfogadható mert vagy másfél évet élt távkapcsolatban de én nem azzal akarom eltölteni a huszas éveimet, hogy üres lakásba jövök haza és vágyakozom valaki után. Látom, hogy az ismerőseim összeköltöznek, programokra járnak, együtt fekszenek és kelnek, megosztják a napjukat egymással, közös élményeket szereznek, mi meg kb beszélgethetnénk skypeon és hónapokig nem találkoznánk.


Alapesetben megszakítanám itt a dolgot, de ő is komolyan gondolja a kapcsolatot és tényleg remekül összeillünk, szóval nem tudom mit tegyek. Ha tudnám hogy biztos együtt maradunk vállalható áldozat lenne, de lehet hogy kint belezúg valakibe én meg itt állok majd elpazarolt évekkel. Plusz ezek még csak tervek, tehát lehet hogy nem is így fog történni. De ha belevonódom ebbe a kapcsolatba beleszeretek, és nagyon fog fájni ha elmegy.


Ti így belemennétek vagy nem?

24/F


2019. dec. 10. 23:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Oké hogy vannak szükségletei de a másik érzésével ne játtszon már csak mert ő egyetemre jár és kell vki. Gondolhat á hogy előbb utóbb komolyabbra fog fordulni a dolog vagy is benne van a pakliban. Vagy keressen olyat aki olyan mint ő nem problémáik semmin.
2019. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!