Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemrég kérdezte itt valaki mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég kérdezte itt valaki mi értelme ráirni nőkre hogy szia van barátod? Amit a nők csinálnak az jobb? vagy nemirnak senkire, vagy pl rám irt egy nő hogy mikor volt utoljára nőm? ő azóta kapcsolatba van, társkeresőröl, én nem akkor?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Tanulj meg írni, ember.
2017. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egy nő akkor van kapcsolatba amikor akarja
2017. okt. 29. 19:50
 3/9 Heart of Darkness ***** válasza:
97%
Nehogy már xy random nő nemű személy hibája legyen az, hogy te nem vagy kapcsolatban.
2017. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tanulj meg írni, ember.


nem ez volt a kérdés töki

2017. okt. 29. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem a nőknek könnyebb, hanem az értelmes embereknek, akiknek legalább az írásképéről nem süt, hogy teljesen visszamaradottak agyban.
2017. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem a nőknek könnyebb, hanem az értelmes embereknek, akiknek legalább az írásképéről nem süt, hogy teljesen visszamaradottak agyban.


ó hogy tegyem any.ádat ravatalra te kötöszködős fé.reg

2017. okt. 29. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező te egy kicsit beteg elme lehetsz :D
2017. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kérdező te egy kicsit beteg elme lehetsz :D


ja,én,nem az aki belém köt mer rossz a helyesírásom,vagy mert unatkozik

2017. okt. 29. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindössze arra utalt a másik felhasználó, hogy nehéz értelmezni a kérdésedet. Nos, nem minden nő akkor van kapcsolatban amikor akarja, én pl már egy éve nem vagyok kapcsolatban, mert nem találok olyat akivel minden klappolna és kölcsönösen vonzódnánk egymáshoz...
2017. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!