Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetek bugyi nedvesítő sztár 14 centivel? 😐

Figyelt kérdés
Ugye azt mondjak ez átlag farok méret, és szinte minden nő úgy nyilatkozik hogy ez neki tökéletes! De valahogy mégis inkább arról van szó hogy akinek ekkora van az húzza meg magát és örüljön ha így a partnere szíve megesik rajta és elfogadja. 😂 Egyátalán nem arról van szó hogy “az igazi férfias férfi” lenne a nő szemében ezzel az adottságaival. 😀
2019. dec. 12. 11:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Irritáló férfi létemre is a centik körüli probléma! Nekem kifejezetten szép brokim van, ezt mindegyik barátnőm elmondta, külsőre is jó vagyok, a méretem is jó. Viszont nincsenek oda értem a nők, nem tudom miért, már nem is érdekel.
2019. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Bugyi nedvesito sztár már akkor vagy mielőtt ágyba viszed a csajt, addig meg se mutathatod...
2019. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%

14 cm egy vicc!


Ha igazi választ vársz!


24/N

2019. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 16-17 es 5 venti szeles. Legtobb csajom szenvedett tole, a vastagsag miatt. Megsem voltam soha bugyi nedvesito, bar csajom golt egy par, de rohadtul nem ettol fugg.
2019. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
15/4.5. Az összes nőmet rommá botoztam vele. Ne rinyálj!
2019. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%

Romma botoztam:))) lol

Hany baratnomtol hallottam mar h jobb ha egy pasi zsenialisan nyal mintha loszerszama lenne...

2019. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%
Utolso ez tipik irigy komment volt, oriasi :D
2019. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
15%
Nekem minimum 18 cm-es péniszre van szükségem ahhoz, hogy rendesen elélvezzek. Kár szépíteni a dolgokat fiúk! Most írhattam volna vmi vigasztaló szöveget is, hogy ne sérüljön a pici lelketek. Viszont ti is kíméletlenek vagytok a nőkkel szemben.
2019. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A nők nagy része amúgy sem képes a behatolástól elélvezni, tehát "hvelyi orgazmust" átélni (sokan azt is vitatják, hogy van e egyáltalán ilyen), szóval igazából lényegtelen. Maximum szar érzés lehet, hogy harangozni lehet a pitsájukban, és nem éreznek semmit abból ha bedugod a pömpölődet.

De van két kezed (jó esetben), vannak ujjaid, nyelved és egyéb eszközök.

2019. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, te aztán nagyon ismered a női testet! Én hüvelyen belül.kb. 3 ponton tudok elélvezni. Ezek közül az egyik pont a méhszájnál van. Azt a pontot viszont egy aprócska pöts nem éri el. Ez van.
2019. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!