Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ő lenne a férfiak példaképe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő lenne a férfiak példaképe, az új youtube sztár, bölcs megmondóember?

Figyelt kérdés

Aki rántott húshoz hasonlítja a nőket, ezzel magyarázva a megcsalást. Hisz bármire rá lehet unni, a férfiaknak ehhez joguk van, ettől még ők szeretnek...


https://www.youtube.com/channel/UClkrEAh4ygvlywtIEIJJ-rA/vid..



2018. szept. 14. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Első ránézésre nem tűnik túl intelligensnek, de manapság már minden félkegyelmű vlogol és bárki tölthet fel az internetre videókat.. Nem lesz attól senki megmondó ember és példakép sem.


Vannak olyan vloggerek akikről érdemes példát lehet venni, mert intelligens és céltudatos emberek, és vannak olyanok akiket jobb elkerül, mert miközben nézed őket érezni, ahogy meghal az agyad.


Ezt mindenki döntse el maga.

2018. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Vannak hülye beszólásai, de amúgy érdekes tapasztalatokat mond Laci. Éveket lehúzott az éjszakai életben kidobòként, mesélt ezt-azt...
2018. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Aki egy Éjjel-nappal Budapest szereplőtől vár életvezetési tanácsokat, na azt sem az eszéért fogják elrabolni...
2018. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
17%
Régóta követem, sok videóját végigcsekkoltam és valóban tapasztalatból beszél az emberekről. Egyébként pszichológiát tanult, egyik videójában mesélt a vizsgáiról. Érdemes a videói között szemezgetni, mert a nyers, tapló stílusa ellenére sokszor odamondogatja a frankót.
2018. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A Laci nekem pl igenis peldakép, akinek adok a szavára. Mindig megnézem a videóit. Egyáltalán nem hasonlítja rántott húshoz a nőket, neki is van párja. Amúgy egy teljesen normális, jószívű ember, szóval ha negatív színben akartad őt ezzel feltűntetni nem jött be. Persze ő nagy ívben lesz.arja ha valakinek nem szimpi, nem kell nézni :)
2018. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a csókával, egy videóját láttam, de annyi elég volt, én nem vagyok kíváncsi az élettapasztalataira, ennyi.
2018. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki ez, de rém ocsmány és nagyon prolinak látszik
2018. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!