Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg az itteni válaszolók, hogy egy nem éppen előnyös külsejű férfi ronda nőnek sem kell?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jönnek már sokadszorra és rengetegen, hogy ne jó nőt akarjunk magunknak... Ez jogos lenne(!), de mégsem jogos válasz, mert figyelmen kívül hagyjátok azt, hogy a ronda nők is inkább maradnak egyedül, minthogy olyan férfival jöjjenek össze, aki nekik nem tetszik... Mi az oka annak, hogy ezzel nagyon sokan nincsenek tisztában, hogy megváltozott a világ, és manapság már a kevésbé előnyös külsejű nőknek is az egekben vannak az igényeik?

2019. dec. 12. 18:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
A szépsèg nagyrészben mértanilag mérhető, szabályos arc.Nagyon kevés ember igazán szimmetrikus arànyai, ettől olyan érdekes, vagy különleges.Ha mind egyformák lennènk az baromi unalmas lenne.Fontos az àpoltság, intelligencia, a humor,kell egy kis jó ízlés, mindenki hozza ki magàból a legtöbbet.Ezek számítanak.Engem simán le tudna venni a lábamról egy pasi, akinek fura arcra és arányai vannak, hogyha minden màs stimmel, de inkább az a nagyobb baj, hogy ilyen nincs, ès az, hogy inkább szépnek és csúnyának cimkézgetik az emberek egymást, ahelyett, hogy elkezdenék az önmagukra fordított figyelmet,és munkát, és belátni, hogy változtatni kell.
2019. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%

" 300 ezer szép, fiatal, vékony, igényes, gyerektelen nőből jusson egy-egy 4,5 millió férfinak"

- miért kellene az összes férfinak fiatal csinos nő?

ezen belül frusztrált ronda gyerekek, öreg impotens trottyok, psziches betegeknek pl. ?

A fiatal csinos nőnek is be kellene érnie velük?

2019. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
36%

"Amúgy rengeteg csúnya pasinak van nője..."

Kamu. A gyakorlatban az ilyen példák mögött átlagos férfiak vannak, nem csúnyák. Megnézném, hogy egy tényleg csúnya férfinak mikor lesz valakije.

2019. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%

"mi a megoldásotok arra, hogy 300 ezer szép, fiatal, vékony, igényes, gyerektelen nőből jusson egy-egy 4,5 millió férfinak!"


Mi a megoldás arra, hogy 5 millió nőnek jusson kisportolt, jóképű, gyerektelen, igényes férfi?

2019. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

"Megnézném, hogy egy tényleg csúnya férfinak mikor lesz valakije."


Csakhogy az itt sírók minimum 95%-a átlagos.

2019. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%

Stewe Buscemi a világ egyik legcsúnyább embere, és mégis talált egy csinos feleséget. Sőt, valószínűleg minden ujjára találna többet is.

Igen, gazdag és híres. De miért? Annak belső értékei: tehetséges színész, és van öniróniája, nekem magánemberként is szimpatikus.

Ez van, amikor a 10/1-es külsőt egy 10/8-as személyiséggel tud valaki ellensúlyozni.

2019. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

"Csakhogy az itt sírók minimum 95%-a átlagos."

Ebben mondjuk van valami, bár én inkább 70%-ra tippelnék.


"Stewe Buscemi a világ egyik legcsúnyább embere"

Na erről beszéltem. Meg kell nézni a fiatalkori képeit, ő egyáltalán nem csúnya.


Itt egy érdekes kép, hogy be lehessen lőni, mi az 1/10 meg a 10/10 valójában:

[link]

2019. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

"Stewe Buscemi a világ egyik legcsúnyább embere, "


Ezt erősen kétlem.


N

2019. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%
Hat en is rohadok meg inkabb egyedul, mint hogy ronda novel jojjek ossze. Szoval ez nekik is patt helyzet, nem kell beallitani ugy mintha ok valogathatnanak. Talalok jo not is, a parom is eleg szep lany, szival minek adnam lejjebb az igenyeimet?
2019. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%

Mi az, hogy a nőknek magasak az igényei? Aki talál párt annak nem volt magas, aki meg inkább van egyedül, az neked miért magas igény? Nem alkuszik meg akárkivel, ő tudja. A kérdés az, hogy neked bárki megfelelne? Ha nem vonz, kövér, akkor is? Őszintén gondold át! Milyen párkapcsolat lenne az, ahol taszít a társad és csak azért vagy vele, mert nincs jobb?


Én belsőre válogatok első sorban, és én is éveket voltam egyedül a 3 kapcsolatom között. Inkább vagyok egyedül, mint olyan valakivel aki kívül-belül nem az esetem. És lényegtelen, hogy nézek ki. Ha kell, egyedül maradok, ez az én veszteségem. A kérdés az, a hímneműek nagy részének (itt legalább is) miért nincs ennyi tartása?

2019. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!