Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem előnyös külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem előnyös külsejű férfinak be kell rendezkednie az örök magányra?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom az elmúlt huszonpár évem alapján, hogy engem mindenhol hülyére vesznek a nők, átvernek, például nem jönnek el a talira, amelyik nővel meg szembetalálkozom, az csak flegmán és lenézően viselkedik velem stb. Egy olyan nővel nem találkoztam még sehol, aki legalább egy kicsit is komolyan vett volna, mindezt a külsőm miatt, mert egyértelműen akkor lesznek velem bunkók a nők, miután látnak rólam képet!! Még mielőtt valaki jönne azzal, hogy a személyiségem miatt ilyenek. Amig nem látnak rólam képet a neten pl, addig abszolút normálisak,kedvesek velem, sőt szimpi is vagyok sokuknak, amikor viszont már láttak képen, elmúlik azonnal a varázs, és már csak lerázni akarnak. Nekem ebbe bele kell törődnöm?

2017. ápr. 15. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Igen.
2017. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Sose add fel! :@


Próbáld a lehető legtöbbet kihozni a külsődből, ápolás, ruhák, fitness, diéta, stb...


Aztán próbálkozz és ha elutasítanak próbálkozz tovább.

2017. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Én már 3 éve egyedül élek!És semmi esélyem hogy legyen valakim!Sajnos így kell le élni az életem!27f
2017. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

ha nem vagy hajlandó fejlődni és dolgozni egy kapcsolatért, akkor igen!


Aki eltűnik képcsere után, azzal nem kell foglalkozni.. van nő a világon és Mo-on is.. lehet válogatni. Azzal kell foglalkozni aki vevő rád. Biztos van ilyen. Ha te nem ismersz ilyen nőt, akkor nem ismersz elég nőt.


de persze rinyálhatsz egy noname forumon, várhatod a sült galambot hogy a szádba repüljön ... nos utóbbi nem fog belerepülni, előbbi meg nem fogja megoldani a problémádat.

2017. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 es jól írja. Ha tényleg nem megy a kinézeted miatt akkor valóban érdemes új frizura, arcszörzet, stb stílusban gondolkozni. Ruha is sokat dob. Meg kell találni melyik áll a legjobban.

Tudod van akinek semmit sem kell tenni mégis megkap ezer nőt. Van akinek pedig ezeket a praktikákat kell bevetni hogy csak egy nőt is

2017. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Folytatódik :


megkaphassanak.

A netes ismerkedés pedig nagyon nehéz, ne csodálkozz ha ott nem találsz senkit aki passzol!

2017. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A nők töredékénél próbálkoztàl. Ha feladod, nem vagy elég kitartó, akkor meg ne csodàlkozz ha egyedül maradsz. A legtöbb embernek nem hullik az ölébe egy hozzà passzoló tàrs. Meg kell talàlni. Ez pedig évekbe telhet, férfinak is, nőnek is. Mivel az emberek ízlése eltérő, te is talàlhatsz olyat akivel bejöttök egymàsnak. Egy jó frizuràt ( nem tucat felnyírt ecsetfejet) érdemes csinàltatni. Sokat dob a megjelenésen.
2017. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

én az edzést és az életszínvonal javítását írtam volna kitűzendő célként,de végigolvasva a kérdésed,ez esetben inkább csak simán igen a válaszom.

szóval igen rendezkedj be a magányra,az legalább nem jár számodra plusz cselekvéssel,vagy kiadással.

2017. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Gyúrd ki magad ,vagy gazdagodj meg. Legjobb ha mindkettő.
2017. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Eleve arra kell(-ene) berendezkednie mindenkinek.


Tudod, ezt nem magánynak hívják, hanem önállóságnak.

2017. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!