Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A taszító külsőt leszámítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A taszító külsőt leszámítva miféle okai lehetnek annak, ha egy lánnyal/nővel csak haverkodni akar minden ellenkező nemű, aki személyesen ismeri?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy látják, hogy nem illenétek össze. Vagy a hangod nem tetszik nekik, az is fontos, ha az ember egész nap hallgatja :D
2019. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami nagyon nem stimmel ott, ha egy srác se akar továbblépni haverságnál. Idegesítő, affektáló beszéd. Zárkózottság vagy valamilyen kommunikációs probléma, ami miatt nem akarnak vele szenvedni a srácok. Illetve lehet hogy van benned egyfajta görcsösség ami elijeszti őket, amitől kicsit olyan őrült nőszemély kisugárzásod van.
2019. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg. Zárkózottság, önbizalomhiány, nincs szexuális kisugárzás, furaság, különcség, agresszivitás, beképzeltség......
2019. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hangommal kapcsolatban meg szokták jegyezni (mondjuk annyira már nem, tizenéves koromban jellemzőbb volt), hogy mély és viszonylag erőteljes, de ha annyira idegesítenék vele másokat, vagy akár bármi mással, akkor kétlem, hogy jóban akarnának velem lenni. Pont ezért nem értem. A furaságról, különcségről nem tudok nyilatkozni, a szexuális kisugárzásról sem, gondolom, másképp ítélem meg saját magamat, mint a környezetemben lévők engem. Zárkózott mitől lesz valaki? Nem vonná maga után azt, hogy az illetővel nemcsak párkapcsolatba nem óhajtanának kezdeni az emberek, hanem eleve beszélgetni vele sem nagyon? Tűnhetek zárkózottnak, ha egyébként jó kedélyű szoktam lenni és viccelődni is szeretek?
2019. dec. 13. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl inkább férfias személyiségem van, a férfiak általában inkább egy jófej havert látnak bennem, mint potenciális barátnőt. Akármennyire is az ellentétét állítják, azért mégis úgy tapasztalom, hogy a férfiaknak kell a vonzódáshoz, hogy valaki legalább minimális szinten butuska, bizonytalan, támaszt igénylő nő legyen és hát ez sajnos nem én vagyok. Persze nem ismerlek, nem tudom, hogy te is hasonló cipőben jársz-e, csak a saját tapasztalataimat írtam le.
2019. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban vonzó külsőre, akkor a természetével, viselkedésével van a probléma, hogy elképzelhetetlen az, hogy vele akár egy egész napot is eltöltsek.


ÉS ha szexelni sem akarok vele, az is azért lehet, mert úgy gondolom, hogy utána ha nem akarnék többé tőle semmit akkro hisztériás lenne és soha nem szabadulnék meg tőle.

2019. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl fiús a viselkedésed/ külsőd/kisugárzásod, ezért tekintenek inkább csak havernak.
2019. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van akiket nem a külső érdekel, bár ez ritka. Bár nem tudom hogy nézel ki, náluk lehet esélyed.
2019. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy lány a munkahelyen aki már majdnem minden férfinál bepróbálkozott...sikertelenül. Hogy miért is? Mert buta de szeret okoskodni. Mindig neki kell legyen igaza, sosem lehet közös nevezőre jútni vele hacsak nem adsz neki igazat. Megvannak a saját elképzelései, abból nehéz kimozdítani. Aki nem úgy csinálja ahogy ő jónak látja, el van könyvelve hülyének, butának, stb. Feminista, bármit tesz megjegyzi, hogy ő ezt mind nő létére hozta össze.

Amúgy figyelmes és kedves is tud lenni, ezért vannak barátai...de barátnőnek nem kell senkinek sem. Ő természetesen azzal letudja, hogy biztos mert duci és azért...de a genetika ellen nem tudsz tenni semmit. Azonban nem kövér és arcban sem csúnya. De annyira szűklátókörü, hogy könnyebben elfogadja a kövér jelzőt mintsem, hogy megváltozzon.

2019. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!