Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön miért van ennyivel sokkal több férfi mint nő?

Figyelt kérdés

18-30 éves korosztályokra kerestem rá, abban a legtöbb társkeresőn 7-8 szor annyi férfi van mint nő. De láttam már olyat is, hogy 10-11 szer annyi volt (a Twoo-n).

Azért ez brutális különbség, bárki bármit is mond. Ez nem kis eltérés hanem óriási. Ilyen arányok mellett tényleg lehetetlen egy férfinak társat találni, hacsak nem a felső 5% külsőre meg mindenhogy.

Miért van ekkora nagy különbség a társkeresők számában nemek szerint?


2019. dec. 14. 12:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem kérek priviket van párom, ezért is nem értem azt az elekronikai eszközt igazából.
2019. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%

A nők kb háromnegyedének nincs hüvelyi orgazmusa. Nos, vibrivel legalább másféle van.

Nyilván a kedvességet, gyengédséget, szerelmet nem pótolja, de azt egy szex kapcsolat sem, vagy rossz kapcsolat.

2019. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
2%

Nézd meg az arányokat. Tele van az oldal megkeseredett férfigyűlölő nőkkel. Érthető módon, őket nem fogod társkeresőn látni. Megkeseredett férfiből jóval kevesebbet látsz itt. Ezt jól mutatják a pontozások... :D

Pl. az 100%-os, hogy xy-nak sok nőismerőse van, de neeem találnak könnyen társat. De az, hogy miért van ez, 0%-on áll.

2019. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"Megkeseredett férfiből jóval kevesebbet látsz itt."


What? Naponta ezer kerdest írnak ide.

2019. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%

#24: Nem. Naponta egy csomó kérdést írnak ki férfiak arról, hogy csajozzanak be. Ettől még senki sem lesz megkeseredett...

A pontozásokról szóló részen miért is siklottál át? Ja, mert az téged cáfol és engem igazol.

2019. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
96%

Tehát ha valaki nem tartja hasznosnak a válaszodat, akkor az férfigyűlölő.


Egyébként meg ha egy nő elmegy egy rendezvényre, és talál ott társat, akkor az azt jelenti, hogy az adott férfi is talált társat.

2019. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
3%

#26: Hú. A saját válaszomról írtam? Nem, hanem a válaszokról. Amin az előbb elkezdtél lovagolni, azt el is engedted és újra teljesen másról kezdtél el beszélni, mint amit írtam.

Képes vagy egyáltalán összefüggésekben gondolkozni?

2019. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy egyes férfiak saját magukról se veszik észre, hogy kibírhatatlan a stílusuk. Vagy trollkodnak. Társkeresőt se veszik komolyabban, szóval bármi lehet.
2019. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

"Hihetetlen, hogy egyes férfiak saját magukról se veszik észre, hogy kibírhatatlan a stílusuk."

Azért mert a szemedbe meri mondani az igazságot? Kevered a szezont a fazonnal, azt ködösítesz. Kinek van erre szüksége?

2019. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!