Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az internetes társkeresőkön a női profilok hány százaléka mögött van valójában férfi, és a férfi profilok hány százaléka mögött van valójában nő?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezekre az adatokra én is nagyon kíváncsi vagyok.
2019. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Konkrét adatokat én sem tudok, de itt is volt, aki írta már hozzászólásként, hogy ő bizony kipróbálta, és nem egy ember. Szóval biztos, hogy vannak ilyenek.
2019. febr. 21. 16:07
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
De az ilyenek miért csinálják ezt? Fel akarják mérni, hogy vajon miket ír a "konkurencia"? Egyszer én is csináltam ilyet, mert már marhára zavart a sok nem valaszolás, de kb. egy nap múlva töröltem is ezt a hamis profilt.
2019. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Normális leveleket írtak egyébként.
2019. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
60% valójában férfi, aki nőnek adja ki magát. Férfinak önmagát kiadó nőből jóval kevesebb van, szerintem 10-20%.
2019. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Na, és a valódi nők közül hányan csak szórakozásból, unalomból vagy kis egójának növelésére van fönn? Nem véletlen mondjuk, hogy óriási férfitöbblet van minden egyes társkeresőn.
2019. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
"Na, és a valódi nők közül hányan csak szórakozásból, unalomból vagy kis egójának növelésére van fönn?" - Légy szíves, erről írj ki egy külön kérdést, ha nagyon piszkálja a csőröd a téma, de ne itt tárgyaljuk ki, mert nem erről szól a kérdésem.
2019. febr. 21. 16:45
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Fele az kamu profil tuti, mivel vissza se írnak nagyon, akármit írok..
2019. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Ipari Vagány ***** válasza:
68%
Azt nem tudom, hogy mennyi lehet ez a százalék, de egyszer olvastam, hogy a társkeresőző férfiak mind kipróbálják egyszer, hogy milyen női profillal regisztrálni. Nyilván, ahogy írták, fölmérni a konkurenciát. Egyszer én is csináltam ilyet egy nagyon bájos csajszi képével, de két nap múlva ki is töröltem. Egyszerűen le voltam döbbenve férfitársaimtól, jöttek a farkak dögivel, a szerelmes költemények, a "dugunk?" üzenetek, a kisregényt írók az elvárásaikról, na meg akik szinte megalázkodtak, csak hogy válaszoljak nekik. Normális levél alig akadt. Meg kell mondjam, szánalmas és megdöbbentő volt, én szégyeltem magam ezért. A legérdekesebb viszont az volt, hogy jó néhány "női" reglapról írtak, hogy beszállok-e harmadiknak hozzájuk, mert hogy a barátjával épp ilyen szép lányt keresnek szexpartnernek. Ez nagyon gáz volt! Ugyanakkor lelkiismeret furdalásom is volt, mert annyi embert megvezettem. De ki kellett próbálnom, hogy lássam mi az ábra. Nos, megláttam! Hát, mit mondjak, nem lehet könnyű a csajoknak társkeresőzni. Nem csodálom ha sokszor a normális pasik sem kapnak választ a nőktől...
2019. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
ÉN társkeresőn szórakoztam olyannal, hogy a saját képemmel nem válaszolt egy nő sem a leveleimre, aztán feltettem egy nagyon jóképű pasiról képet és egyből jöttek a válaszok :)
2019. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!