Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak oda a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak oda a férfiak ennyire a magassággal? A munkahelyemen egy iroda előtt körülbelül 20 nő állt és mind 160-165 centi körüliek voltak.

Figyelt kérdés
Ilyen női átlagmagasság mellett miért baj az, ha egy férfi mondjuk 170-175cm magas?
2019. dec. 14. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

159 centi vagyok, párom 172 centi.

Nem mindig a magasság a mérvadó.


De az csak itt, gyk-n egy bevett duma, hogy minden csajnak kivétel nélkül csak 180 és afölötti pasi kell. A többiekkel szóba se állnak.

Nem unjátok még a kamu szövegeket? Ezért nem kelletek ti egy nőnek se, mert ilyen h..lyék vagytok. Ha itt össze-vissza hazudoztok, gondolom a valós életben is ugyanazt teszitek. Egy kamus hazudós meg ki a francnak kell?

2019. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Talán azért, mert a nők többsége többek között a magasság alapján szelektál a férfiak között, még akkor is, ha azt minden.áldott.nap tagadják (lásd #11)
2019. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

11: Hány profilt linkeljek, ahol ki van írva, hogy "180 alatt légyszi ne írj"? :D

Amiken persze jókat nevetek, mert 178 vagyok, nyilván azon a 2 centin múlt... de lapozom tovább.

2019. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a magas pasik. Másnak a sötét haj, a kék szem, a kockás has tetszik, nekem a magasság. És nem hordok magassarkút.
2019. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
158n vagyok és 190 alatt én nem látom a férfit benne konkrétan. ez lehet felszínesség, hiba, akármi. nem jön be, ha kisebb. sorry, not sorry.
2019. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
162 vagyok, férjem 187. Igen, vonzó ha egy férfi magas. De a legelső szerelemem pl 160 volt és baromira oda voltam érte.
2019. dec. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!