Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is teljesen igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is teljesen igaz amit Dr. Csernus Imre mondott, hogy 30 év alatt a mai világban, a nőknek nem létezik társkeresési probléma. Minden más csak hiszti?

Figyelt kérdés
Szerintem ez teljesen igaz, és nagyon jól látja a doktor úr. A mai világban, ahol egy fiatal nő napi több száz ajánlatot kap, elméletileg sem létezhet olyan, hogy társkeresési problémája van. Persze van ezek közül néhány bunkó, néhány szatír, és néhány selejtes pasi. És? Napi szinten még így is több tíz teljesen korrekt, jó külsejű, jól szituált érdeklődő marad minden egyes nőnek. Akkor meg miért csak a negatív alakokat kell meglátni? Amikor olyan sok jó pasi is kezdeményez minden nőnél nap mint nap.
2019. dec. 15. 13:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
31%
Igaz amit mond,de csak a fiatalabb korosztályra vonatkozik.
2019. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
92%

"Napi szinten még így is több tíz teljesen korrekt, jó külsejű, jól szituált érdeklődő marad minden egyes nőnek."


Hát nem tudom, biztos nagyon elbactam valamit, mert 22 vagyok, de életemben összesen nem érdeklődött irántam 10 férfi, de még 5 sem, pláne nem korrekt, jó külsejű férfiak. Kvára nem jelent semmit, ha valaki fiatal, jól néz ki és nő, ha emellé egy zárkózott, csendes, bizalmatlan, társaságkerülő, szorongó, komoly, unalmas stréber. Esetleg megnéznek és kész, de esküszöm, hogy életemben kétszer történt olyan még tiniként, hogy valaki konkrétan hozzám szólt és ismerkedni próbált.

2019. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
15%
Elárulnátok, hogy a 7-es és a 8-as válaszon mégis mi bizonyult 100%-ban hasznosnak? Jöhet privátban is, hogy ne offoljuk szét a témát. :)
2019. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
92%
Csernus egy túlértékelt, öntelt ripacs. Annyira ért a női lélekhez, hogy kétszer is sikerült elválnia. Persze ő biztos ezt is meg tudja magyarázni úgy, hogy ettől még nagyobb szakértőnek tűnjön. Egyedül ahhoz ért mesterien a csávó, hogy a konyhapszichológiához szokott, ostoba embereknek el tudja adni magát.
2019. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
#14: 3x (!) is elvált, és 4x (!) nősült. Igazán hiteles :D
2019. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
83%

1. Csernus egy ripacs

2. Kérdező, sajnos gyengeelméjű vagy, de vigasztaljon a tudat, hogy sok hasonló van hozzád, így mindig lesznek barátaid. Nőd, az nem valószínű h lesz, amíg nem leszel kicsit értelmesebb.

2019. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
41%
Akkor valamit nagyon rosszul csinálok,mert nekem csak kettő,harom szokott írni egyszerre.
2019. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
83%
Akkor javítva: 3x vált el. Így meg aztán főleg :'D
2019. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
79%

# 13


Szerintem a # 7/8 hozzászólást azok találták hasznosnak, akik - szerintem joggal - feltételezik, hogy Csernus Imre soha nem mondott ilyet.


Én is kíváncsian várom az idézetet / forrást a kérdezőtől, hogy ez vajon hogyan is hangzott el tőle.


"A mai világban, ahol egy fiatal nő napi több száz ajánlatot kap"


Ha egy elméletet egy orbitális hazugságra alapozol, akkor az még abban az esetben sem lenne igaz, ha - tegyük fel - képes vagy a logikus gondolkodásra.


Kedves Kérdező, ha a fenti állítást elhiszed, akkor sajnos olyan szinten elveszítetted a kapcsolatodat a valósággal, hogy teljesen felesleges és értelmetlen bármifajta következtetést levonnod.


És ha ilyen szinten elveszítetted a kapcsolatot a valósággal, azzal saját magadat akadályozod abban is, hogy társad legyen.

2019. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
76%

#13


Talán csak azért, mert rávilágítottam, hogy KAMU az egész kérdés, és itt a lényeg Csernus bemocskolása és, hogy megint a nőknek semmi problèmájuk, nehézségük, amit a lúzer gyerekek találtak itt ki.


Csak olyan jól hangzik beleadni az ő sírásukat egy pszichiáter szájába, mert tőle hitelesen hangzik az egész.


De hangsúlyozom, KAMU AZ EGÉSZ KÉRDÉS!!!

2019. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!