Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez csak a az incelek hisztije...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak a az incelek hisztije vagy van igazság alapja annak, hogy vagy jól kell kinézned vagy nagyon sok pénzt kell szerezned ha átlagos barátot akarsz?

Figyelt kérdés
Tehát vagy pénz vagy külső vagy mindkettő számít leginkább a nőknek..
2019. dec. 15. 14:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

"És igen, számít a külső. Vagy szerinted a nő ne élvezze a szexet? Ne vonzódjon a párjához?"


Jó, akkor végre egyetérthetünk, hogy nem az "incelek hisztije", hogy férfiként jól kell kinézned, ha barátnőt szeretnél.

2019. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A férfiak is csinos barátnőt akarnak gondolom, se nem kövéret, se nem csúnya arcút.
2019. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%

9


De kismillió dologban tudsz a külsődön is javítani. Izmos vagy már? Megtaláltad a számodra legvonzóbb öltözködést, stílust? A frizurád, arcszőrzeted igényes, ápolt, stílusos? A testszagaidra figyelsz és hogy jó illatod legyen?


Mert ha nem, akkor előbb ezekben is érd el a felső határokat amiket csak lehetséges, majd csak aztán panaszkodj. Amíg nem hoztad ki magadból a maximumot, addig nincs miről beszélni

2019. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Relativ h a helye jokepu pasi milyen ...

Nekem ez tetszik a masiknak mas nem lehet sablonizalni barhogy is szeretnel...

Nem egy baratnom van aki pl a Brad Pitt fele pasiktol idegbajt kap es kiszalad a vilagbol.

Teny h van egy ugymond atlag ferfi es atlag no de ez nem mervado.

Leginkabb az a baj h senki nem elegedett azzal ami van hanem folyamatosan keresi a legjobbat. Ami persze csak pillanatnyi. Mert 10 perc es mar talal szebbet jobbat ...

Nincs kitartas huseg tenni akaras a kapcsolatert, nem jo eldobom mert lesz masik.

Az emberek lassan mar arucikkek lesznek a piacon. Sot mar azok lasd tinder es tarsai...

2019. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
38%

"Jó, akkor végre egyetérthetünk, hogy nem az "incelek hisztije", hogy férfiként jól kell kinézned, ha barátnőt szeretnél."


De miért, ki, hol mondta, hogy ez nem így van?????????? Szerinted miért volt DiCaprio poszter a falamon, mikor tini voltam, mert a munkásságát értékeltem 13 évesen?????


Ti vagytok, akik azt hiszitek, a nőknek nem szabad, hogy számítson a külső. Bszki, naponta el kell mondani, naponta meglepődik ezen mindenki. Vajon a Marvel filmekben miért nem Steve Buscemi, Joe Pesci, Christopher Walken vannak? Mert a gyakorin kívül ezek szerint mindenki tudja, hogy Scarlett Johansson-t kell passzentos ruhába tenni Rebel Wilson helyett, és Chris Hemsworth-ot Jonah Hill helyett. De itt meg vannak kergülve a pasik, hogy ezt nem fogják fel.

2019. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

15-ös: végre egy őszinte, bullshit-mentes női válasz. Felüdülés végre ilyet is olvasni a sok hazug, képmutató, polkorrekt, elqrt hozzászólás között.


A kérdésre a válasz pedig, hogy a külsővel kapcsolatos problémák valósak. Valódi ok miatt éreznek fájdalmat az incelek.


A "hiszti" szót és hasonlókat pedig legyél szíves kerülni, mert degradáló. Egy valós probléma miatti reménytelen helyzetről van szó. Hisztizni a gyerekek szoktak cukorkáért.

2019. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%

Ezen a fórumon összegyűltek a hisztiző hülye gyerekek.

Nehogy már elhidd.

Szerinted a párok 100%-a topmodell meg izmos szuper csávó ?

2019. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
18%
16-os, te engem rohadtul ne dicsérgess, te szemét.
2019. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

#13


Ne legyél már értetlen.

Ezek alapvető dolgok.

Igen, képzeld el, havonta járok fodrászhoz és napi szinten be van lőve a hajam.

Öltözködésem is normális.

Évek óta edzek, 65 kg-ból 85 kg lettem.

És nem nem járok büdösen sehova b+ használok parfümöt meg mindent amit kell.

Csak nem vagyok helyes.

Ennyi.

2019. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

18-as, milyen vonzó személyiség lehetsz, biztos vagyok benne, hogy bármelyik férfi számára főnyeremény vagy 😘


😂😂😂😂😂

2019. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!