Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire reális, hogy egy top 10 pasi rákényszerül a nála sokkal alsóbb kategóriás nőre?

Figyelt kérdés

Nem csak egyéjszaka működik, hanem rövid távon, illetve mondjuk úgy, hogy négy fal között. Ha nem vállal szülők, barátai előtt,és ő jó pasi, te nem vagy fullos nő, akkor ez működik ilyen módon.

Igenis, van, hogy valamiért vonzódik szexuálisan, de nem tart elég jó partinak, nem tart saját kategóriájának egy igazi, hosszú távú kapcsolathoz.


Nem csak tökéletes csajokat kezelgetnek a jópasik. Ez nem ilyen fekete-fehér, ahogy a vonzalom is szubjektív dolog.


2019. dec. 16. 07:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
40%
6-os, egy úgy kell elképzelni, hogy te belemennél egy ilyen kapcsolatba egy top10-es pasival, férjezetten persze, lespermázna szerető, análisan megérintene meg minden és a férjed a szeretőd belét taposná ki, nem pedig a tiédet? neked meg mondaná a férjed, semmi baj anyukám, gyere menjünk haza, csúnya rossz top10-es pasi, lespermázott, naaa ne sírj nem lesz semmi baj:) valahogy így képzeled el?
2019. dec. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
A helyzet az, és most kapaszkodj meg, mert lehet, hogy megdöbbentő dolgot fogok mondani: nincsenek kategóriák. Emberek vannak, saját személyiséggel és ízlésvilággal. Aki másnak "top 10 nő", az nekem lehet, hogy a "bottal se piszkálnám meg" kategória. Ugyanígy aki nekem a megtestesült istennő, arra más lehet, hogy rá sem tud nézni. Mert mindenkinek más az ízlése.
2019. dec. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Marlon Brando sem volt túl válogatós, kerekesszékes nővel, öreggel és csúnyábbal is volt viszonya mikor ő férfi szexszimbólumnak számított. Vagy itt van Kienu Reeves, ő sem vállalta fel sokáig a barátnőjét, Alexandrát, mert pontosan tudta, hogy a közvélemény ízlése mennyire kritikus. Hogy a szemére vetik, hogy nem egy szép nővel jár mikor ő egy jó pasi.

Gondolom ő sem szorult rá, hanem szereti a társaságát nagy az összhang vele, boldog.

2019. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
25%
Mindennapos dolog, mivel a nők hipergámok. A kevésbé szép és kevésbé értelmes nők is tökéletes férfit akarnak, a saját kategóriájukkal szóba sem állnak.
2019. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
55%

11-es 6-os, egy úgy kell elképzelni, hogy te belemennél egy ilyen kapcsolatba egy top10-es pasival, férjezetten persze, lespermázna szerető, análisan megérintene meg minden és a férjed a szeretőd belét taposná ki, nem pedig a tiédet? neked meg mondaná a férjed, semmi baj anyukám, gyere menjünk haza, csúnya rossz top10-es pasi, lespermázott, naaa ne sírj nem lesz semmi baj:) valahogy így képzeled el?


KAPTAM EGY PRIVÁTOT, AMIBEN VALAKI MEGKÉRDEZTE, HOGY MOST IS BEVÁLLALNÉK-E ILYEN KAPCSOLATOT.


nem privátban válaszoltam, hanem itt, hogy NEM, akkor még, mikor ez megesett velem, és nem bevállaltam, hanem inkább elszenvedője voltam ostoba tudatlanságomban, és át lettem végül verve, mert oktondi voltam, - tehát ekkor még 16 éves voltam.Természetesen többé nem vállalnék be ilyet, mert már több eszem van. És még megspékeltem azzal a plusz infoval, hogy ha bevállalnék ilyet, a privátot író kapná a bélkitaposást a férjemtől, nem én:-))))))))))))) Engem szeret a férjeM.))


Félig viccelek csak. Tényleg megruházná a pasit a férjem, ebben biztos vagyok, de nem fog erre sor kerülni, mert a hűség mintaszobra lehetnék.

2019. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
Szanalmas vagy ezzel a pontozással.
2019. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
25%

#15-ös. gondolom akkor is szeretne a férjed ha kiderülne hogy összespriccelték mindenedet? igazi balek lehet:)

de kár is rá szót vesztegetni mert te úgysem mész már bele ilyenbe:) kutyából nem lesz szalonna:)

2019. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%

"Gyengébb "minőségű" nővel nem kell annyit foglalkozni, olyat is megcsinál az ágyban, amit egy top kategóriás már nem feltétlen."


Ezt amúgy minden pasi így hiszi? Mert akkor karácsonyra meglepem magam műkörmökkel meg ajakfeltöltéssel, hogy ne kelljen gusztustalanságokat csinálni.

2019. dec. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem rákényszerül! Lát benne valami szexuálisan vonzót, valamiért kihívásnak tartja "megszerezni", vagy csak épp ki akarja próbálni egy olyan nővel is. Rengeteg oka lehet annak, ha egy "jó pasi" egy kevésbé jó nőt szédít.

Az önmagában nem biztosíték semmire, hogy jobb nőket is megkaphatna. Egyrészt ennek a megítélése szubjektív, másrészt nem tudhatja a nő, hogy nincs mellette más is. De ilyenkor a remény hajlamos elnyomni a józan ítélőképességet. Ha tudat alatt van is némi kétsége, azt elnyomja azzal, hogy "ha akarna, nálam jobbat is kaphatna, de ő valamiért engem választott".

2019. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem a külső a minden! Lehet egy nem bomba csaj kedvesebb, gondoskodóbb, szexibb, mint a csinos, de hisztis társai.
2019. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!