Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy nem helyes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy nem helyes és helyes kategória a nőknél, tehát nem igaz hogy minden nőnek más a szép?

Figyelt kérdés
Itt vagyok én soha egy nő nem mondta rám hogy helyes vagyok, de vannak olyan férfiak, akik után az összes nő azt mondja, hogy uhh de helyes...
2019. dec. 16. 14:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb nőnek nem tetszem, viszont van néhány nő, aki számára nagyon jó képű vagyok.
2019. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem fekete és fehér ez sem, de van olyan arcberendezés, ami a nők többségének tetszik, és van olyan -- a többség ilyen -- amelyik a többségnek nem.
2019. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
#2-es, egy pár napja törölt topikban már kifejtettem, hogy NEM az arcberendezés maga az elsődleges probléma, hanem az, hogy a (magyar) férfiak többsége nem foglalkozik azzal, hogy szakszerűen (frizura, bőrápolás, tudatos, kimondottan stílusos öltözködés) vonzóként (az adottságbeli előnyöket kiemelve, a hátrányokról ügyesen elterelve a figyelmet) tálalja magát, mert az szerintük b*zis. No, ez az a hozzáállás, aminek abszolút megérdemelten isszák a levét.
2019. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

#3

Figyelek a hajamra, elegánsan (kötött pulcsi) öltözködök, de csak elvétve tetszem néhány nőnek.

2019. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
A kötött pulcsi az minden, csak nem elegáns. Vicces vagy.
2019. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Számomra a kötött pulcsi elegáns. Sokkal elegánsabb, mint egy kapucnis pulcsi.
2019. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Arról nem beszélve, hogy pl. a hajnál elsősorban az a lényeg, hogy egy számodra előnyös frizurát választasz-e. Az meg, hogy rendben tartod, ALAP.
2019. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"Sokkal elegánsabb, mint egy kapucnis pulcsi."


Talán nem a legalja emberek öltözködési kultúráját (pl. bolti tolvajok) kellene kiindulási alapnak tekinteni.

2019. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eléggé elegáns: [link]
2019. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg nem.
2019. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!